Eposta onayı

TurkNet tarafından mail geldi onaylarmısınız ben onaylamadım.

Onaylamak istediğimde altyapi sorgulama kısmına geliyor.

Bu ne içindi internet sorgulaması mı istiyor senden

Gigafiber istiyorum yapmıştım bugün mail geldi onaylama istedi yaptığımda TurkNet altyapı sorgulama kısmı geliyor.

O da senin gibi bana da geldi aynısını ben ne yaptım TurkNet @EFG ilgileniyor diye bekleyeceğim biraz

@EFG bu durum için açıklama bekliyoruz

aynen onaylamak buradan diyor ama tıkladığımız da altyapı sorgu sayfası çıkıyor

Bu da kesin teknik problem hatalı bir şey bu

SMS onayını verdiğiniz zaman kaydınız alınıyor test etmek isterseniz tekrar başvuru yapmayı deneyebilirsiniz. Hatalı mail linki bilgisini @EFG ye ilettim.

2 Beğeni

Başvuru formunu atar mısın @ModeratriX

Aynı mail bana da geldi ve bende tıkladığımda altyapı sorgu sayfasına yönlendiriyor.

1 Beğeni

Merhabalar, bu mail iletişimi TurkNet tarafından yapılmaktadır. Web sitemiz üzerinden GigaFiber hizmetimiz için talep ve istekte bulunduğunuz zaman mailini doğrulamak amaçlı gelen bir e mail iletişimidir.

Bazı sebeplerden ötürü link yanlış kodlanmış veya bugda kalmış olabilir. Arka planda “buraya” yazsına tıkladığınız zaman sistem entegresi maili doğruluyor. Bir sorun yok. Ancak linkteki güncelleme için çalışmalarımız arka planda devam ediyor. Bilginiz olmasında fayda var.

3 Beğeni

dm attım bunun için yoğunluktan bu cevap veremedin galiba @EFG

Web sitesi üzerinden nasıl Gigafiber talebinde bulunuyoruz?

Merhaba @selim, https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden talebinizi bize iletebilirsiniz.

1 Beğeni

Teşekkür ederim sağ olun.