Engelsiz Tarife Hızı

Merhabalar bugün müşteri hizmetlerini arayarak engelsiz tarife için başvuruda bulunduk. Ancak gelen satış dokümanlarında tarifem Özgür İletişim 35 olarak gözüyor. Caddemizden Türk Telekom Fiber altyapısı geçiyor ve türk telekom üzerinden alabileceğim en yüksek hız 100mbit olarak gözüküyor. Ancak sizin sitenizden kontrol ettiğimde önerilen paket özgür iletişim 35 olarak gözüküp 10 tl fazla vererek 50mbit internet alabileceğim yazıyor.

Hattım 100mbiti desteklediğinden dolayı engelsiz tarifeyi kullanmak için başvuru yaptık ve tarifemizin engelsiz tarife olmasını istiyoruz. Gelen maillerde bile hattınızın desteklediği maksimum hız 73 olarak gözüküyor. Lütfen abonelik bilgimizi düzelterek engelsiz tarife olarak güncelleyin.

Artık Engelsiz Tarife yok. Onun yerine Özgür İletişim paketine tanımlanan %25 indirim var. Bu da istediğiniz paketi indirimli kullanabileceğiniz anlamına geliyor. İndiriminiz tanımlandıysa paketinizi değiştirebilirsiniz. İnternet Paket Değişikliği bölümünde “Engelli ve Gazi/Şehit kategorisinde hizmet aldığınız için kampanya fiyatı üzerinden %25 indirimden faydalanmaktasınız.” ifadesinin olup olmadığını kontrol edin.

1 Beğeni