Engelsiz tarife evrak yükleme menüsü

Merhaba,

Engelsiz tarife içim evraklarımı hangi menüden yükleyeceğim acaba? Aşağıdaki cevaptan birşey anlamadım.

Online işlemler’de>Hesabım>Belgelerim adımını takip et
Belge yükleme oradan yapılıyor

1 Beğeni

O kısmı biliyorum fakat engelli raporu yanında kimlik fotoğrafı da isteniyor. Oradan iki belge yükleniyor mu bilmiyorum. Bana pek mantıklı gelmedi.

Müşteri hizmetleri zaten geç yanıt veriyor genelde. Hangi menüden yükleneceği neden düzgünce ifade edilmez anlam veremiyorum.

Anladım Resimleri tek resim haline getir kolaj yap öyle gönder ben öyle göndermiştim

2 Beğeni

Anladım. Peki sonrasında tarife değişikliği için talep açmak gerekecek mi yoksa belgeleri gönderince onlar işleme alacaklar mı acaba?

belgeleri kontrol edip sorun yoksa %25 indirimi onlar yapıyor sana bilgi mesajı gönderiyor.

2 Beğeni

Oradan yükleyince çözünürlüğü düşürdü. Belgeler okunmaz hale geldi fakat otomatik olarak bir paket değişikliği için destek kaydı açıldı. O destek kaydı içerisine tek tek yükledim. Bakalım ne olacak

1 Beğeni

Destek kaydı içerisine yüklediğim sağlık raporu ve engelli kimlik fotoğrafını ayırarak belgelerim > belge yükleme kısmına yükleyip talep takibi için yeni bir destek kaydı açmışlar. Kaydın içi şuan boş. Son durumu bildiriyor olacağım.

Mesajımdan 1 dakika sonra sms geldi. Engelsiz tarifesine geçiş tamamlandı. Gelecek aydan itibaren yüzde 25 indirimli tarifeden yararlanıyor olacağım.

4 Beğeni