En kısa sürede türknet kapattırmak direk çözüm

Arkadaşlar hat kablosu bağlantısı bu kadar uzun sürermi türk telekom boş port açıyor ama malesef o kabloyu bağlamıyor. Kablo bağlaması süresi bir hafta ve yıllardır türk net müşteriyim bi sorun yaşamaya gör çocuklar ders çalışamıyor 1 haftadır yazık en kısa sürede bunlardan çıkmak olacak

telekom altyapısı üzerinden mi başvuru yaptınız?

Merhaba @Tarik1, müşteri numaranızı bana özel mesaj üzerinden iletirseniz size bu konuda yardımcı olmaya çalışırım. Sorun yaşadığınız için çok üzgünüm :frowning:

48918697 destek kaydı numaram

Arkadaşlarıma durumunuzu hızlıca iletiyorum. Gerekli tüm incelemeleri yaptıktan sonra size net bir dönüş yapacağım.

altyapı telekoma aitse türknetin elinden pek birşey gelmez herşey telekomda bitiyor malesef

Aynen öyle ben 50 gün beklemiştim, 1 hafta yine iyi dayanıyorlar.

En kısa sürede çözülür inşallah rezil bir durum bende yaşadım zamanında.

1 Beğeni

telekom bazen kendi abonesi olmayan abonelerin hatları sabote edebiliyor bizzat gördüm…

1 Beğeni

Yani İstanbul’da hattımı açtırmam 50 gün sürdü inatla yandaki apartmana bağlayıp açtık diye mesaj gönderdiler. Elektrikçi çağırdım enayi gibi kutuya bakmadan uç yokmuş çıldırmalıktı. O zamanlar telefon hattı vardı gene çok bir işe yaramıyordu ama.

Kırsal yazlık yerde abonelik açtırdım yine türk telekom geldi baktı sizin tarife 45-50(tam hatırlamadım şimdi öyle birşey) görünüyor hat 75-80 kaldırır dedi ben bi konuşup santralden hallettireyim dedi olmadı türknete yazın falan dedi ben şaşırdım yani. Adamla arkadaş falan olduk değişikti. Halbuki ben hazırdım İstanbul’daki gibi olucak bağlayamacağım rezil olacağım Allah’ın unuttuğu yerde 4G ye falan kaldık, 20GB kota falan aldım telefona yani salgın dönemiydi hatta :smiley:

Yerel müdürlükten kaynaklanıyor bence. Yine ben kırsalda kurulum için sıra bekledim yani 40 km lik bölgedeki tek ekipti arkadaşlar yoğundular ama…

1 Beğeni