Elektrik Kesintisi ve DSL ışığının sönmesi

Turk net’i uzun zamandır severek kullanıyorum ve bu zamana kadar hiçbir problem yaşamadım.
Son 1 aydır her elektrik kesilip geldiğinde internetim gidiyor ve uzunca bir süre gelmiyor. Başlarda 3-4 saatte gelen internet bugün gün boyunca gelmedi. Benden başka bu tür sorunlar yaşayan oldu mu? Olduysa çözebildi mi?

Saha dolabı kendini korumaya felanmı aldı dicemde onlarda’da ups var kapanmamaları lazım. :thinking:

Eskiden bende de oluyordu ama max 1 saat sürüyordu. Saha dolabı kendine gelemiyor sanırım :slight_smile:

1 Beğeni

Benim de eskiden gelirdi ama bu sefer gelmedi. Türk Telekom bizde sorun yok demiş. Yerinde hizmet gönderebiliriz dediler. Tamam gönderin dedim ama cevap yok bu seferde. Her attığım mesaja 1 gün sonra dönüyorlar. Bütün haftasonunu internetsiz geçirdik. Yarın iş var ekibin gelip gelmeyeceği bile belli değil.

Güncelleme: Bugün gelen arkadaş sorunu çözdü. Türk Telekom ekipleri gelip kabloları bağlamadan gitmişler. Arkadaş bağlayınca düzeldi. Bunun için 95 tl gibi ücret ödeyeceğim galiba :smiley: . Turk Net’in suçu değil ama basit bir işlem için 4 gün internetsiz kalmamalıyız.