EFG'ye Teşekkür Mesajı

Buradan @Baran’a çok teşekkür ediyorum Foruma ilk katıldığım günden beri hep yardımcı oluyor. Bütün yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum :heart_eyes:

7 Beğeni

Ben ve diğer moderator arkadaşlarım ile sizlere yardımcı olmak için buradayız. Moderatörlüğü büyük bir heves ve ilgiyle yapıyorum elimden geldiğince herkese yardımcı oluyorum ve olmaya da devam edeceğim, rica ederim :hugs: Herhangi soru veya sorunda istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz.

8 Beğeni

:smiley: @EFG @EFG olalı bu kadar uzun mesaj yazılmamıştı. şikayetler hariç :slight_smile:

1 Beğeni

Selamlar herkese, bu konuda yorumlarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim :heart_eyes: Bu zamana kadar buradan tüm kullanıcılarımıza elimden geldiği kadar destek olmaya ve yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu ve buna benzer geri dönüşler beni oldukça mutlu ve onure ediyor :pray:

Her insanın ihtiyacı olan şeylerin başında takdir kazanmak var. Günün sonunda bir iş yapıyoruz ve bunu en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Sizlerden gelen bu güzel tepkiler bana daha çok güç veriyor. Herkese tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız :smiling_face_with_three_hearts:

Not; Bana nereden ulaşabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz :upside_down_face:

14 Beğeni

Yardımcı olan herkese teşekkürler… birde şu gigafiber olayını hızlandırsak süper olacak @EFG üstadım ekiplerle görüşme şansınız var mıdır? @atagul98 yardımlarınızı bekliyoruz üstadlar :slight_smile: @Oguzhan kardeşim çok efendi çocuktur sürekli konuşuyoruz mahallede ki alt yapı süreci hakkında :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de sadece sana @BLackOwL teşekkür ederim bizi de unutmadığın için. :smiling_face_with_three_hearts:

3 Beğeni