Düzelmeyen dsl ışığım

Hocam, Türk Telekom Ekipleri bugün gelip sorunun giderildiğini söyledi ve sorunum aslında çözüldü dsl ışığım sabit internetim var fakat hızım yeterli değil. Modem arayüzümü yukarıda paylaşmıştım. Snr margin değerim 24 altyapı destekleyen 79 mbps. Ben şuanda 16 mbps kullanıyorum. Türk telekom ekipleri hattımın hızlanması için sizle görüşmem gerektiğini söylediler.

1 Beğeni

Hocam hat değerlerim ortada ve sıkıntım yokken neden hızımı arttırılmıyor, ne kadar saçma bir şey. Genel arızalık bir durumumuz kalmadı. Tt ekibi bugün gelip sorunu çözdüler ama hızım çok düşük onun dışında ping veya paket kaybım yok. Sadece hızımı arttırmanızı istiyorum.

1 Beğeni

Açık destek kaydınız varsa kaydınızın içerisine hız tanımı sil ekle yapılmasını talep ediyorum şeklinde yazın.

Hocam anlamadım valla ya, saçma sapan bekliyorum. Napacağımı da bilemedim.

Bu cümleyi yazın bakalım ne cevap gelecek :man_shrugging:

Bu konu ile alakalı gelişme olması durumunda sistem üzerinde açık olan kaydınızdan size bilgilendirme yapacağız. Bazı genel arıza durumlarında internet erişiminiz olabiliyor ancak arka planda hız kayıpları, ara ara kopukluk vb gibi durumlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Dediğim gibi size en net bilgiyi kaydınız ile ilgilenen netuzman arkadaşlarım gelişme olması durumunda verecektir.

1 Beğeni