Dukkanda gigafiber altyapısı yok

Bana özelden de yazsaydınız ya :slight_smile: Sizden haber bekliyordum, konuşuyorduk halbukii :slight_smile: Süper. Bakalım umarım istediğiniz gibi sonuçlanır durum… Bir sorun olursa bana yine özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

@EFG tekrar teşekkürler zaten şans eseri turknetten aradılar evinize fiber geldi onaylarsanız kabloları döşeyelim dediler dedim bi yanlışlık olmuş galiba evimde gigafiber var dükkanın bağlı olduğu binayada geldi ama sistemde gözükmediği için başvuru yapamıyorum dedim adresimi aldı ayrıntılı inceledi ve sonuç

@EFG @CKLasT hepinize teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştınız sağolun

2 Beğeni

Çok sevindim sizin adınıza :heart_eyes: İyi uçuşlar :rocket:

2 Beğeni

hayırlı olsun hocam güle güle kullanın… ellerini çabuk tutsalarda bizde kavuşsak

2 Beğeni

Nazar değdi bugün gigafiber komple gitti gpon cihazında Los sabit yanıyor destek kaydı açtım bakalım ne olacak

1 Beğeni

Yerinden mi oynattınız

Çok üzüldüm @brave28 , nazara gelmiş olabilirsiniz :slight_smile: İsteseniz hızlıca 08502881010 numarasını arayıp sorununuz hakkında destek alabilirsiniz.

2 Beğeni

Destek kaydı ile uğraşmayın :slight_smile: alperenatici hocanın dediği gibi, Gigafiber müşterilerine sunulan sesli destek kanalı olan 08502881010 numarasını arayıp hızlı aksiyon alınmasını sağlaayın :slight_smile:

2 Beğeni

Hocam aradım fiber destek hattını dün hatta bugün gelmeleri gerekiyordu hava şartlarından mıdır nedir bugün gelmediler olsun 1 günde internetsiz dursun öyle

Bugün 2 gün mesai bitimi bugünde internetsiz toplam 3 gündür internetsizim

1 Beğeni