Dslam Ve Hız Düşmesi

Merhaba hattım bu derecede sağlam değerler alırken 75mbs paket verdiler 75mbs pakete tamamım onda sorun yok dün 75mbs hız alırken bugün 28lere düştü uploadım da düştü lütfen bunu çözüme ulaştırın
Abone no:2419563data

merhaba, mutlaka türknet online işlem merkezi’nden destek kaydı açın. anormal değerleri var hattınızın. (türk telekom altyapısı kaynaklı)

1 Beğeni

@caner ‘in dediği gibi OİM Destek Kaydı açmanız gerekmektedir. Paket Tarife Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum kaydı oluşturarak temsilciye durumu belirtebilirsiniz.

Anormal derken kötü mü?

Hattınız normal görünüyor . Sınır 95 alıyorsunuz. . 28 düşmüş hızınız tekrardan. Aynı hıza çıkartmalarını isteyin

Vallahi twitter instagram online işlemler destek her yere yazdım bakacaklar inşallah

100mbs tanımlatsam sıkıntı olur mu?

Yapabiliyorsan yaptır. Snr 8 yaparlar. En yüksek ne kadar çıkıyorsa o hızı alırsın . Snr okadar düşürürler. Ne kadar alacağın o durumda belli olur :pray:

Gürültü seviyesi yazan yer sende farklı :slight_smile:

Pardon, ben satırları karıştırmışım, SNR’a denk gelen değeri 4 gördüğümü sandım ama o zayıflamaymış. Evet, değerler normal aslında. Hızın düşmemesi lazım bu kadar.

1 Beğeni

Gürültü seviyesi oluyor. :face_with_hand_over_mouth:

ve sonuç teşekkürler türknet

3 Beğeni

Merhaba @megoles, ben siz bu durumu bizimle buradan paylaştığınız zaman içeriye arkadaşlarıma bilgi vermiştim. Yoğunluk nedeniyle size dönüş yapamamıştım.

Şimdi size bilgi vermek için konuya tekrar döndüğüm zaman sorununuzun çözüldüğünü görmek beni çok mutlu etti :slight_smile:

İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

1 Beğeni