Dslam kilit kaldirilma

Resimdeki gibi değerler mevcut dslam kilit kaldırmak için ne yapmam gerek? Birde kopmalar yaşıyoruz aynı apartmanda bir arkadaşımda daha var oda kopma yaşıyor günün belirsiz saatlerinde, 10 sn kopmalar var. Mining yaptığından dolayı çok sıkıntı yaşıyorum. Müşteri temsilcisi ile görüşmede hep sorun yok deniliyor. Modem değişti. Bina girişinden eve Cat6 kablo çektirdim. Sorun hala aynı ne yapmam gerekiyor ?

Hızın 93 gibi bir değere çekilip denenmeli. Hattın kapasitesi düşük kalmış kopma olması olasıydı zaten bu hız oranlarıyla

Cevap için teşekkürler, ne yapmam gerekiyor müşteri temsilcisine derdim ya anlatamıyorum yada anlamıyorlar.

Hattınızda DSLAM kilidi yok.

İç tesisatı kontrol edebilirsiniz.
Şuan ki değerleriniz stabil olmadığı için kopmalar oluyor.
Alınması gerekenden daha fazla hız tanımlanmış.

Hocam ne yapmam gerek 93 sabitlemek için ?

Destek kaydı oluşturun.
88’e sabitlemeleri için

88’dede aynı sorunu yaşarsanız 79’a sabitleyin

2 3 mbps den birşey olmaz 85 90 civarına sabitleyin hızınızı snr değeriniz biraz yükselirse o dediğiniz kopmalar olmaz TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden destek kaydı açarak hızınızın bu aralığa düşürülmesini talep edebilirsiniz.

86 mbps tam sabitlenip denenebilir hiç yoktan güvenli bir sonuç elde etmiş olursunuz

Bu bahsedilen değerlere sabitleme yapılamıyor. 75 mbps paketine geçer ise her iki abonenin de sorunları düzelir diye düşünüyorum

99979 gibi hızlara sabitleme yapıldığı zaman 100 mbps ye sabitlendiğini mi düşünüyorsunuz

daha ne yapmam gerek , yahu kopuyor işte internet var bir sorun neden bu müşteri hizmetleri NATO kafa nato mermer kafasında neden, 1 yıldır yazıyorum aynı cevap alıyorum

86 mbps sabitleme talep ettiniz mi ? belki forumdan bir yetkili bu konuda yardımcı olabilir @EFG