Dslam Kilidimi Kaldırırmısınız

image
image
image

Hattının kalitesi iyi fakat kilide takılmışsın.
Kapasite hızına ve mevcut hızlara bakıldığında anlaşılıyor zaten snr değişiminde bile değişmemiş hızın.
@moderators İlgilenir misiniz.

1 Beğeni

Hattında Dslam kilidi var. Burada moderatör olupta bi cacıktan anlamayan insanlara sesleniyorum. Bu arkadaşa kilit yok deyip başından savıyorsunnuz. Yapamayacaksanız bilmiyorsanız bırakın gidin bu işi. İnsanları oyalamayın. @Ugur.Aydogan @EFG bu işi forumda sadece siz çözersiniz.

Güzel kardeşim seni üslubundan dolayı kaç kere daha uyarmamız gerekiyor acaba.
Şu konuşma tarzı yakışıyor mu sana.
Sen kendine yakıştırıyorsan diyecek lafım yok.
Şunu da bilki burası çözüm merkezi değil ve her moderatörün sisteme erişimi yok.
İnsanları suçlamak yerine önce konuyu bi öğren kimin sisteme erişimi var bilmeden laf ediyorsun.

Kilit kaldırılsa kaç snr işe kullanmayı düşünüyorsun kardeşim.
Zaten şuanda 4dB ile kullanıyorsun bu hiç sağlıklı değil.

Sorumluluğu alıyorum

1 Beğeni

Mesajla dönüş yapıldı.

reis sözüm sana değil. adama diyor ki hattında kilit yok. bende farkındayım üslubun ama insanları cahil yerine koyuyor. adama dese ki hattın kaldırmaz kopar vs ama direkt hattında kilit yok diyor. oğuzhan arkadaşın da takıldığı nokta bu yalan söylediği için o moderatör illa kilidi kaldırtacağım diyor. haklı da bence bu konuda.

Merhaba,

SNR Margin değeriniz olağanın çok altında, buna bağlı olarak CRC hataları ve kopmalar yaşadığınızı görmekteyim.

100 Tanımlanmasının gerekli olmadığını düşünüyorum, iyi günler dilerim.

image imageimage

1 Beğeni

Crc hatası çok az alıyorum ve hiç kopma yaşamadım

Kopmalar yaşıyorsunuz.

image

1 Beğeni

O saatler de snr değiştirdiğim zaman aynı hız da kaldığını göstermek için yaptım

1 Beğeni

Ve suan 6 saat 25 dakikadır açık 67 crc hatası mevcut

Merhaba,

100 Mbps tanımladım, kopma ve stabilite sorunları yaşarsanız Hız/Performans yada Kopma kayıtları açmamanızı rica ederim.

Bu sorunların olabileceğini önceden belirtmiş olup sorumluluğu kabul ettiğinizi ilettiniz.

Keyifli kullanımlar.

5 Beğeni