Dslam kilidi ve hat değerlerim

İlettiğiniz bilgilere istinaden hattınızda herhangi bir kısıtlama yapıla kontroller sonucunda bulunamamıştır . İlettiğiniz bilgilere istinaden yapılan kontrollerde alt yapınızın 88 Mbps desteklemiş olduğu değerler modeminize ulaşmaktadır.
İyi günler dileriz.

TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi desteğin cevabı pek inandırıcı gelmedi bana ama :joy:

1 Beğeni

Eğer servis verilebilirlik değeri bu ise bunun üstünde bir tanım yapılsa bile o hızın üstünü hiç bir şekilde göremiyorsunuz. Kendim bizzat test edip denedim :face_with_hand_over_mouth:

yani maksimum hızda kullanıyorum zaten herhangi kilit vs. yok dimi doğru mudur?

Ben teknik arkadaştan dönüş aldığım zaman size yanıt vereceğim. Destek kaydınıza verilen cevaba istinaden o şekilde yazdım

size herhangi abone bilgisi falan vermeden nasıl kontrol ediyorsunuz sadece meraktan soruyorum yanlış anlamayın :slight_smile:

1 Beğeni

Profil bilgileriniz içinde ki müşteri numaranıza erişimimiz var moderatörler olarak. Eğer o bilgi doğru ise süreç işler :thinking::hugs:

2 Beğeni

Özelden yanıt verdim size.

2 Beğeni

15 saatlik değerler nazar değdi :joy:

Nazar değil pazar :face_with_hand_over_mouth: maalesef hattın sağlıklı çalışabilir hızı 73 mbps görünüyor

1 Beğeni

ben snr 2 de tutmaya devam edicem hocam 84e kadar gördüm speedtestte herhangi kopma olmuyor sorun yaşarsam devredışı yaparım teşekkürler tekrardan.

1 Beğeni

Valla ben alamıyorum. Her şeyi her yöntemi denedik cıkkss olmuyor. İyi günlerde kullanın hizmetinizi :hugs:

aynı bendede 71 gözüküyor ama 84 e kadar alıyor snr 2 yapıp

Benim bildiğim hattın sağlıklı olması için Snr değerinin en azından 6 ve üzeri olmasıdır. Gördüğüm Snr 2.4 db de oldukça yüksek bir hız alıyorsun. BANA GÖRE komik olan varsayalım Dslam kilidi var ve açıldı 100 mbit e ulaşabiliyorsunuz. Snr nin kaç olacağını hayal edince istemsizce bir gülme geldi masumane. Hala da gülümsememe engel olamıyorum. Kötü bişey değil ki :smiley:

Merhaba
Sonunda aldıracağınız bana keenetic heroyu :smiley: keenetic neymiş arkadaş

2 Beğeni

Bi al da herkes rahatlasın :smiley::smiley:

Cemal koleksiyon seviyor. Engel olamıyoruz.

2 Beğeni

Merhaba @celilhan, bu konu hakkında bir sorun yaşamanız durumunda bana özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımla birlikte elimizden geldiği kadarıyla siz kullanıcılarımıza yardımcı olmaya ve destek vermeye çalışıyoruz.

Bu arada bu süreçte sizin konunuzla hassas bir şekilde ilgilenen @ModeratriX’e de teşekkürlerimizi sunalım :star_struck:

4 Beğeni

19 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.