DSLAM Kilidi Kaldırtmak

Merhaba, müşteri numaram 2049746. DSLAM kilidini kaldırabilir misiniz? Modemim eski, yakında güncelleyeceğim. Kabine uzaklığım max 5-10 metre.

Merhaba, hattınızın mevcut hızı SNR sınırı ile buluşmuş ve fazla hız, hattınız da performans-kararlılık sorunları oluşturabilir. Buradan “Hızım Düşük-Performans” kayıt oluşturun ve durumu Temsilciye anlatın.

Merhaba. Modemim çok daha düşük SNR değerlerinde stabil bir şekilde çalışabiliyor ve maksimum sınıra kendisini sabitliyor. DSLAM kilidini kaldırırsanız çok mutlu olurum. Destek kayıtlarım kapatılıyor ne yazık ki.

TT, hizmetler de DSLAM kilidi ile ilgili sınırlamalar oluyor ve bu süreç uzayabiliyor. Temsilciye: “Hattımın,
88mb profiline sabitlenmiş. Bu kilitin, kaldırılmasını talep ediyorum ve bu işlemden sonra hattım da oluşacak performans, kararlılık sorunlarının muhatabıyım” diye belirtin.

Belirttim ama maalesef destek kaydıma bakan hanfendinin DSLAM kilidi hakkında bilgisi yok. Anlamadı derdimi:/ Başka bir temsilci istedim ama onla da ilgilenen olmadı. O yüzden buraya yazmak istedim.

Hat verilebilirliğinden dolayı olabilir. Müşteri numaranı paylaşır mısın? (Özelden)

Santral uzakligim 5-6 metre civari. Modemim eski biraz… Ozelden yolladim abone numarami

Tekrar değerlerini kontrol eder misin?

Tam 100 mbps sorunsuz geliyorr, çok teşekkür ederim :heart::heart:

1 Beğeni

Rica eder, keyifli kullanımlar dilerim. :sunglasses:

1 Beğeni