DSLAM Kilidi Kaldırması

İyi günler 1, 2 ay önce yeni porta geçmiştim hat değerlerim kötü diye yeni geçtim hat 100mbps ye kadar destekliyor görünüyor paketimde de 100mbps ama bana max 35mbps tamınlanmıs sanırım dslm kilidi var. Kilidi kaldırma sansınız var mı ? Teşekkürler.
Abone No: 1937523

1 Beğeni

Hattınızda kilit yok ancak paket geçişi sonrası atama yapılamamış olabilir gerekli birime iletiyorum en kısa sürede müdahale edilecektir.

3 Beğeni

@Baran bey ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Arada bir bakıyordum değişim var mı diye fakat yoktu bende teknik bilgiler kısmından bağlantıyı yenile yaptım belki eğer düzeltilmişse ozaman gelir diye fakat internet tamamen gitti modem de dsl ve internete ısığı yanıyor gözüküyor fakat sitelere e internete bağlanamıyorum modemi yeniden kurdum yine olmadı. Hatta bağlı görünüyor yani.

2 Beğeni

Modemin fişini , dsl , arka bağlantıları çıkar 3 dk dursun. Modemin markası nedir

bu dedinizi denemiştim ama tekrar deniyeyim tplink TD-W9970v3 modem

Türk telekom modemi olarak geçiyor değil mi

evet türktelekomdan kalma

Türk telekomun modelinde ip atama sorunu var.
Galiba tt onu kitliyor öyle birşeyi var :slight_smile: tam emin değilim. Arkadaşın modemini değişmiştim

evet öyle sorunlar duymustum ama 1 yıldır sorunsuz kullanıyordum acaba şimdi neden bianda yapsın ki

Oda 1 yıl kullandı. Kaç defa tekrar kursamda tepki vermedi. Üzgnm

Sen yine tekrar kurulum yap dikkatli olarak bak.
Girdiğin k.a ve şifresine

elimde eskiden kalma modem var umarım vdsl destekliyodur onunla deniycem olmadı cracklemeyi denerim modemi öyleyse eğer oda zordu baya ya

suan eskiden kalma yede conf larımdan birini yukledim internet geldi sanırım kurulum yaparsam yine kitlerler bilmiyorum artık suan interent var ama hala 35 mbps de suan yeni modem alıcak param da yok

1 Beğeni

Düzgünse dokunma. Böyle idare et. İlerde alırsın.
Zaten wifile 35 40 ları görürsün anca .

Kablolu olarak tam hız alırsın

5g modem olması gerekiyor

1 Beğeni

neyseki önceden yedek almıstım o kurtardı sağol bilgi için uzun süre bounca kurulum yapmam artık

1 Beğeni

Modem değişince seve seve burdan yardımcı oluruz

1 Beğeni

@CKLasT modemi rootladım herşeyi açıldı hızlı kurulumdan yeniden kurdum internet var ama hala 35mbps acaba hala 100mbps ye çıkarmadıkları için mi suan dns ayarı bile yapabiliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Paket yerinden 100 geçirmelerini iste.

zaaten 100 de oda, baran bey ilgili yeri yönlendirdini yazmıstı beklicem ozaman bi süre sanırım

1 Beğeni

@Baran iletmiştir. yapacaklardır 100

1 Beğeni

Paket 35 de takılmış gibi duruyor