Dslam kilidi kaldirma

çok teşekkür ettim hocam 103 oldu hızım sayende hakkını nasıl öderim bilemem.

1 Beğeni

bora bey bi hız testi sonucu alabilir miyiz :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba,

Hattınızda halihazırda 100 Mbps profil tanımlı ve modeme 100012 Kbps hız ulaşıyor.

1 Beğeni

1 Beğeni

Darısı benim başıma dslam 88,057 kaldırılması konusunda yardımcı olabilir misiniz. Hocam

Dslam kilidini kaldırabilmek için türknetli olmak şartmı

Evet, yoksa buradaki yetkililer hattınıza müdahale edemez

Şu kilidi neden koyar Telekom gereksiz çok gereksiz

Yazılımdan kaynaklı olarak DSLAM kilidi meydana gelebilmektedir.

1 Beğeni

Nasıl yani anlayamadım

Merhabalar dslam kilidini kaldırabilirmisini? Abone no: 1968248

Her şeyin bir kapasitesi vardır. Bir cihaz yada makineyi sürekli tam kapasitede kullanır iseniz kullanım ömrü süresi sonunda cihaz tamamen kullanılmaz hale gelir. Ama kapasitesinin altında yormadan kullanır iseniz belirtilen kullanım ömrünün üstünde bir kullanım olur. Diğer sebebi ise Türkiye’nin internet altyapısının büyük çoğunluğunun hâla bakır kablolar ile sağlanıyor olması. Yukarıda anlattığıma benzer şekilde kablolardan tam kapasite faydalanmak tün aboneleri etkileyen sorunlara neden olabilir. Bunların önüne geçmek için TT kendi cihazları üzerinde böyle bir önlem almayı uygun görnüş.

1 Beğeni

Destek ekibi bu aralar farklı çalışıyor o mesaja aldanmayın buradaki modlarımızdan birisi size yardımcı olacaktır @EFG

merhabalar modem.arayuzunune.baktigimda 98megabit.ile.102 megabite kadar hizim destekleniyo arada degiskenlik oluyo lakin 72 megabitden yukari.cikamiyorum cok nadir 74 oluyo dslam.klidi oldugunu dusunuyorum.normalde 88 94 arasina kadar aldigimi biliyorum abone no: 1522298 ilgilenirseniz.cok memnun.olurum tskler

Merhaba arkadaşlar şu abone numarası dslam kilidine takıldı kaldırabilirseniz sevinirim hat değerleri rahat kaldırır
Abone no:1905016
@EFG

1 Beğeni

100 MBps profil tanımlandı, keyifli kullanımlar.

Teşekkür ederim sağ olun

DSLAM kilidini kaldırabilir misiniz ? Abone No:2884410
Ulaşılabilir Hız Gelen :145000 Kb/s Giden:65.000 Kb/s
@EFG

Hat değerlerinizi paylaşırmısınız? İnceleyip size bilgi verelim.

Hattınızda DSLAM kilidi bulunmamaktadır. Maksimum verilebilir paket 100 olduğu için 100 tanımlaması hattınıza yapılmış durumda. Keyifli kullanımlar dilerim.

1 Beğeni