DSLAM kilidi açtırabilir miyim?

Merhaba alt yapımda dslam kilidi var galiba, bunu açtirabilir miyim?

1 Beğeni

Hat değerlerini paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

SNR ve hat zayıflama değerlerinizi de paylaşabilir misiniz?

Sinyal zayıflamanızda bir sorun görünmese de SNR değeriniz düşük hattınızda kopmalar olabilir. Hatta şu an bile bazen oluyordur.

Hiç bir şekilde hattımda kopma yok, 7-8 cihaz bağlı, hepsinde aynı anda video açtım 1080p 4k vb, sorun olmadı

Destek kaydı oluşturup kilidin kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

@EFG @ModeratriX @Ugur.Aydogan @Baran yardımcı olabilir misiniz? Kilidimi kaldırmak istiyorum

Dslam kilidi açtırmak istiyorum, moderatör bekliyorum

Bekliyorum bakalım :slight_smile:

1 Beğeni

Destek kaydı oluşturmadıysanız hemen oluşturun en kısa sürede dslam kilidi kaldırılır.

Buradaki moderatörler daha hızlı yapar diye düşünüyorum

Siz bir kaydınızı açın oradan çözüm alamaz iseniz tekrar yazın. Kaydınız açık ise gelecek cevabı beklemenizi öneririm.

2 Beğeni

Az önce müşteri hizmetleri aradı, açık olduğunu söyledi, fakat modem de hat değerlerim de 100mbps yazıyor. Bana gelen 70mbps, kısıtlama yok denildi ama tuhaf

@Baran hocam DSLAM kilidi için yardımcı oluyordu bir de o kontrol etsin istersen.

1 Beğeni

Özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :slight_smile:

2 Beğeni

Kesinlike yardımcı oluyor hocam 1 aydır cevap bekliyorum kendisinden. :slightly_smiling_face:

Fiber kullanıyorum ben DSL ile tecrübem yok :frowning_with_open_mouth: bildiğim bilgileri paylaşıyorum sadece

Merhaba

Hattınızda tam 100 alamaya bilirsiniz snr en az 8 olması gerekiyor crc ve kopma meydana gelebilir, eğer gelmiyorsa gürültü marjını otomatiğe aldıktan sonra hat değerinizi paylaşırsanız aradaki farkı görmüş oluruz.

2 Beğeni