Dslam ki̇li̇di̇ koydular

Sabah 10 gibi internet gitti 100 olan internet 88 e sabitlendi DSLAM kilidi koydular sizde oldumu

1 Beğeni

Dslma kilidi herkezde aynı anda olan birşey deil hat değerlerinizi ekleyebilirmisiniz ?

Önceden kaldırtmıştım şimdi tekrardan geldi

Görünüşe göre tekrar kaldırtmanız gerekiyor dslma kilidiniz tekrar açılmış.

Upload 4 e düşer diyenler var bir bilginiz varmı

Donanımhaber formda olsun burda olsun dslm kilidi kaldırırken upload 4 e düşenler var türktelekom un sistemi pandemiden önceye göre ayatli olduğu için onlarin ekranında upland 4 var sadece güncelleme yapınca bazen düşebiliyor.

Tavisyem bu şekilde stabil kullanmanız.

göksel bey internette gezinme sorunu oluşmuştu yani instagram facebook twitter gibi uygumalar geç giriyordu tabi bunun için destek kaydı açtım sonra kendim dns girrek çözdüm bu sorunu ama ipv6 için modemi gün içinde iki üç kere kapatıp açtığım için TurkNet sık sık kopma sorunu var diye tt ye bildirmiş tt den aradılar sık sık kopma sorunu varmış hızınızı düşürdüm abi dedim bende bir sorun yok kendim yapıyorum dedim tamam o zaman yükseltiyim dedi 88den 79a düşürdü ama yükseltiricem herşey bir yanlış anlaşılma yüzünden oldu maalesef.

Ben hat değerleri üzerinden yorum yaptım. Tavsiyem de o yönde olur. Seçim sizin tabi ki. :raising_hand_man: