Dslam kaldırılması hakkında

Arkadaşlar merhaba hattım koptu telekom geldi ankastrede yerimi değiltirmiştir. Ben kendim bağlantıyı yaptım ama bu sefer de hız profilimi düşürmüşler. Sizden ricam hız profilimi 100e yükseltirmisiniz. Daha önce 95-96 kullanıyordum.
Devre numarası: 8836690271

1 Beğeni

@Murat042 şimdiden eyvallah

hat degerlerinizi atarsaniz daha hizli yardimci olurlar bizde fikirrimizi iletebiliriz.kardesim

@ModeratriX

Merhaba, Hızınızı yükseltmeyin, 9.4dB ile buluşuyor. Mevcut tarifenizin, 4-5mb gibi fazla bir tanımdan sonra hattın da sorunlar olabilir ama daha önce 8dB ve altında bir sorun yaşamadıysanız geçişinizi buradan “Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum” yapabilirsiniz

1 Beğeni

Paketim 100 lük paket zaten daha önce 95-96 kullanıyodum. Nms hız profilimin güncellenmesi lazım.

96-96 kullanır iken hat zayıflaması değeriniz 4.8db miydi? Hatırlıyor musunuz? Değerlere göre @TworA nin dediği gibi cihaz alabileceği maksimum hızı almış görünüyor.

1 Beğeni

yok o zaman hat zayıflaması 2.9 falandı ama bu kadar farkeder mi ben 2.9a çekebilirm geri çünki eskisinde ankastreye direkt bağlantıydı şimdi üşendim ek yaptım o zaman direkt bağlantı yapayım gene akşama öyle bakayım hat değerlerine.

1 Beğeni

Her sağlıksız ek size hız düşümü olarak geri döner. Ekleri yak konnektör (boncuk klemens) ile yapın

başka ek yok zaten tek kablo gidiyor ankastreden modeme direkt ankastre bağlantısı yapayım o zaman temiz iş olsun

1 Beğeni

Bekliyoruz sonuçları