DSLAM Hakkında

Merhaba, Hattım Pazartesi Aktif Oldu 35 Mb hız Paketini Kullanıyorum Bugün ise 85 Mb paketine Geçiş Yaptım Geçiş işlemlerim Aktif Oldu fakat 37 Mb Geçmiyor hızım Lütfen DSLAM kilidini kaldırabilir misiniz acaba?

Abone No: 2121974

DSLAM değil kardeşim o. Herkes öğrenmiş bi dslam :slight_smile: Şu an hızın tamamını alıyorsun gözüküyor. Modemin 2.4g destekliyorsa o hızlardan yukarısını alamazsın. Dual band ac destekli bir modem kullanman lazım. Yani 5g’si olan bir modem. Ve elindeki cihazların da 5g desteklemesi lazım.

Kullandığım modem 300Mb kadar destekliyor 2.4 GHz Normal Zaten aldigim Paket 35 lik pakedi kullanıyorum Daha hızlı Olsun diye 10 TL farkı ödeyerek 85.97 ye kadar Veriyor Gözüküyor Panelde Şuan Ama Hız testin de Maksimum Aldığım 37

Zaten ben ethernet ile bağlıyım Şuan

Hocam işten eve geldim Tekrar Kontrol Ettim Hızım 82 Sabitledi Aynı Modem ile Grubda Paylaştım aynı Konuyu Verilen cevab Modemin aldıgı Hız 130 sana gelen 88 diyor 88 De kilit vurulmuş Şimdi be kime nereye inanayım

Tamam bende Konuda Size Demedimki hocam Wifi Bağlıyım veya Ethernet Bağlıyım Wifi Bağlı Değilim Ethernet Bağlıyım Kablolu yani Bilgisayardan Bakıyorum Şuan Aldıgım Hız 82 Tıkandı Daha Yok Bunun Kilidi Nasıl Açtıra Bilirim

Teşekkür Ederim

@Ugur.Aydogan DSLAM Kili konusu hakkında yardım edersen sevinirim
Teşekkür Ederim

Bu konu 9 gün sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.