DSL var Internet yok

İnternetimi TurkNet 'e taşıdım fakat bana verdikleri kullanıcı adı şifreyi modem arayüzüne girdiğimde modemin internet ışığı yanmıyor? DSL sabit yanıyor var yani. Nedir bunun çözüm yöntemi? Arıza kaydı oluşturdum. Önce reset atın fişi çekin bir daha girin falan filan masalları. Hepsini yaptık kardeşim. Şimdi de yeni vdsl modem de deneyin masalı. Zaten 2 ayrı vdsl modemde denemişim. Aynı problem hepsinde. Bu işin çözümü kuzu gibi beklemek mi? Güzel ülkemde dürüstlükle, edeple adapla bir işimi halledemeyecek miyim ben? 2 hafta 3 hafta beklemeye hiç niyetim yok. Kanser olduk yav. Bunu okuyan TurkNet yetkilisine sesleniyorum: Sayın özel sektör çalışanı,
Evet özel sektörde çalışmak zor , bilirim. Şikayetlerin olur ama müdürüne söyleyemezsin. Sürekli şirketi sahiplenmek ve pazarlamak zorundasın ve daha bir sürü şey ANCAK sizden bir ricam var. Müşteri ilişkileri departmanında sayınız yeterli olmayabilir. Kısa zamanda kullanıcıların arıza kayıtlarına cevap veremiyor olabilirsin. Ancak bu durum geçiş aşamasında, sattığınız interneti pazarlamak için söylediğiniz yalanları örtmüyor. Sizden tek istediğim NEYİ YAPIP NEYİ YAPAMAYACAĞINIZI KULLANICIYA DOĞRU AKTARIN Kİ KULLANICI ISS SEÇERKEN ONA GÖRE SEÇSİN. İnsanlar türk telekomdan kaçıp sizden güzel internet umuyor. Denize düşünce yılana değil can simidine sarılmak istiyoruz .Tamam patron ttelekom anladık ama ilişkilerinizi de siz geliştirin. Ttelekomdan TurkNet arızası için gelen elemanlar burun kıvırıp gidiyorlar. Telekoma geçin çözelim hemen diyorlar. Nereye kadar…

Arayüzde kullanıcı adı ve şifrenizi kontrol etmenizi öneririm.Kullanıcı adı kısmında [size verilen kullanıcı adı]@turk.net olarak yazdığınızdan emin olunuz.Ayrıca Teknik Bilgiler ekranını paylaşırmısınız?

1 Beğeni

Kullanıcı adım yazdığınız gibi. Hat bilgilerini de paylaşıyorum: b

Nedir hocam sence sebebi?

Online İşlemler - TurkNet Şu kısımda ne görünüyor. Telefon internetinden vs. bakıp paylaşır mısınız?

Tarifeniz VDSL ise modemi VDSL ile değiştirin