Dsl sorunu

Merhabalar. Ayda 3-5 gün dsl ışığım olmuyor. Ve ben her ay bunu yaşıyorum. İlk bu sorun olduğunda eve gelip modem ip almıyor dediler. Ondan sonra her ay bu sorunu yaşıyorum. Bu evde bir öğretmen ve bir öğrenci var. Ve birisi online ders verirken diğeri online ders alıyor. Zaman kaybını ve stresi geçtim mobil veri yizinden artık maddi zarara uğratmaya başlado TurkNet. Bu sorunun sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim?

1 Beğeni

Maalesef TurkNet bu işi artık hakkıyla yapamıyor çünkü bende 3 çocuğum ile 3 gündür dsl telefon çevir sesi yok TurkNet kontrol etti ic hatta sıkıntı yok deyip TurkNet attı TTNet e o ise turktelekkm atıyor TTNet aradılar kontrol ettigimizde bizden kaynaklı sorun yok dediler yazık okadaarrrrr insanlar mağdur ediyorlar yapamıyorsan bu işi Yeni abone almayacak siniz çünkü artık kapasitesi kaldırmıyor 2 ay önce sine kadar 6 yıldır Ufak tefek sıkıntılar oluyordu anında çözüm vardı ama şuan sürünüyor ve arkadaşları davet ettim şimdi onların vebalin e girdim ne yazikkiiii

Dsl değerleri de bunlar

Modemimde şu an ip olmadığı sorununu farkettim. Yani ip alamıyorum. Ve bu bahsettiğim gibi sürekli oluyor. Statik ip satın almam bu sorunun önüne geçer mi ?