Dsl sinyali verilmedi

Turktelekom ekipleri geldi kontrol ettiler ve hiç bir sıkıntı olmadığını söylediler Turkneti aradım ve Internet sinyalini vermek için ekiplerimize bildirdim 1 gündür hala sinyal verilmedi :pensive:

Oim üzerinde aktvisayon tamamlandı diye görüyorsan beklemen gerekecek. Eğer son aşama gibi bir şeyler görüyorsan direk türknet arayıp ip alamadığını her şeyin tamam olduğunu ve nete çıkamadığını söyle. işi bilen birine denk gelirsen telefondayken yapıyor. kayıt açalım falan dersen zaten sıkıntı. he bi de aktivsyon tamamlandı diye görüyorsan zaten türkneti arasan da ulaşamzsın. ayrıca ffth sistem fiber net ise gpon cihazında pon ışığı sabit yanıyor mu ona bak.

ışık sabit yanıyor turknet online işlemlere baktığım zaman aktivasyon tamalanmadı olarak gözükuyor Müşteri hizmetlerini aradığımda kayıt oluşturmaktan başka bisey yapmiyorlar
Bana yardımcı olursan cok sevinirim

normal şartta senin şu an işlemini türkneti aradığındaki çıkan arkadaş yapabilir. ama ne hikmetse direk destek kaydına yönlendiriyorlar. demek ki benim şansımaymış. ben telde ip aldırdım. kapat aç yaptık beraber telde falan. türk telekom teknik destek gibi destek verdiler. fakat şimdilerde kimse yapmıyor. ya da iş bilen nadir kişiler var. bizim veya benim yapacak bir şeyim yok dostum. bekleyeceksin. başka çözüm yok. ama gpon cihazın sorunsuz. o net :slight_smile: zte modemine birkaç ayar yapacaklar. ara ara 6 saatte bir kapat aç yap zte’yi.

1 Beğeni

SONUNDA OLDU modemi söküp çıkardım ve sonunda oldu çok şükür

Hayırlı olsun, güle güle kullanın

2 Beğeni