Dsl ışığım bir anda gitti

2 hafta önce Özgür iletişim 35 e geçtim ve bir anda dsl ışığım gitti sürekli teknik desteğe yazdım fakat çözüm bulamadılar telekomculara bağlıyorlar vdsl den adsl geçeyim diyorum fakat yine gelmiyor ekip geldi yine yapamadılar ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten.

1 Beğeni

Modeminiz VDSL destekli modem mi ?

Hem vdsl hemde adsl desteği var tamir için gelen adamdan aldım

Adsl’den VDSL geçirmeniz bir şey ifade etmez. Muhtemelen devre takılı değildir ya da kablonuz da herhangi bir splitter vb varsa o bozulmuş olabilir.

Şöyle söyleyeyim Özgür 16 paketini kullanıyordum bana Özgür 35 paketini önerdiler 3 gün sürdü geçmesi zaten geçtiği anda dsl ışığı gitti.Ekip geldi modem ve ankastre arasında bir sıkıntı olmadığını söyledi telekomcular 48 saat için yaparlar dedi hala düzelmedi acaba aboneliğimi iptal edim telekoma mı geçsem yoksa beklesem mi bilemedim

1 Beğeni

Bence bekleyin derim. Şuan kaç mbps gözüküyor.

Metresi ve mbps nedir ?
Yarın @EFG @Baran yardımcı olacaklardır.

Destek kaydı açtınız mı ? Ne cevap geldi ?

Telekoma ilettik diyorlar gelen mesaja tıklıyorum eve sinyal gelmiyor olarak gözüküyor.

Aktivasyon yapılması gerekli hattın. Durumunuz aksarsa Telekom müdürlüğüne gidin, Müşteri, arıza kaydı, iş emri gibi konuların numarasını da iletin ve ulaşabileceğim mail, sosyal platform adresiniz varsa buradan veya özelden benimle paylaşın.

1 Beğeni