Dsl ışığı yok internet yok

Modemimde sadece wifi ışığı yanıyor. Dsl ve internet ışığı yanmıyor. 37701059 Numaralı destek kaydı oluşturdum. Sorun genel bir arızadan mı kaynaklı yoksa benim modem veya kablolarımdan mı kaynaklı bunun hakkında bilgi verilmesini istiyorum. 36 saat içinde arıza ile ilgili çözüm odaklı herhangi bir bilgi tarafıma aktarılmazsa ayıplı hizmetiniz hakkında yasal haklarıma başvuracağım.

1 Beğeni

Merhaba, burası bir forum kullanıcıların birbirine yardımcı olmaya çalıştığı bir ortam şikayetinizi online işlem merkezi üzerinden iletebilirsiniz.Sorununuza gelecek olursak DSL ışığınızın yanmadıgını belirtmişsiniz modeminizin kavuşmadıgını anlıyorum.Bunun birkaç sebebi olabilir.Altyapı kontrolleri sağlanınca tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

2 Beğeni

Destek kaydınıza verilecek cevabı bekleyeceksiniz.

2 Beğeni

36 saat içinde geri dönüş yapılacağı söylendi ve 36 saat geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Destek kaydına aranmak istediğimi yazsam da aranmıyorum. Ne yapacağım ne zaman cevap vermeye lütfederlerse onu mu bekleyeceğim

2 Beğeni

Gün içerisinde dönüş yapılır diye tahmin ediyorum

Ya böyle rezillik olamaz hala internetim yok kaç gün geçti ne arayan var ne soran. Müşteri temsilcisi olmadığı için de robotla kendi kendine konuşup halletmeye çalışıyorsun. Bu nasıl rezalet ya anladık müşteri temsilcisini telefondan ulaşamıyoruz da bari internet üzerinden ulaşalım. Napacağım günlerce belki beni takarlar diye mi bekleyeceğim