DSL ışığı yanmıyor ve internet yok

17/12/2020 saat öğlen 2 de internet gitti tabiki alişkınız böyle şeylere bide dersin ortasındayım beş dk düzelir dedim hala yok telefondan bağladım sonra hallettim işimi akşam 8 oldu hala yok destek kaydı oluşturdum. Neyse turk Telekom iletildi kontrol ediyorlar kaç gündür çözmediler 21/12/2020 tarih de online işlem merkezi anasayfası da ariza 23/12/2020 00:29 kadar devam edeceği ama erken de arızanın giderilip internetin gelebilceni yazmışlar dedikleri günde gelsin de erken istemiyorum dedim içimden ve o gun o saat oldu ortada bişey yok ben ve iki kardeşim var derslerimiz oluyor her gün sıkıntı çekiyoruz yani faturamı kac yildir düzenli ödüyorum ve kullanıyorum sorun ne ? Ve çözüm ne ? Benim internetim kac gündür neden kesik ? Rica ediyorum yardım edin !!! Yardım edin!!! Online desteğe yazıyorum otomatik mesaj duvara konuşuyorum sanki yardım edin lütfen !!!
Destek no : 39625462
Müşteri no : 1034556
Abone no : 4223262416

Türk

net online yazan yazıda bu lütfen yardım edin!!!

1 Beğeni

Türk Telekom çalışma yapıyorsa ve size TurkNet DSL gönderemez. En sağlamı bulunduğunuz yerdeki Türk Telekom ile irtibata geçin. 17 aralıktan bu yana öğlen den beri bende de yok.

1 Beğeni

Bugun Turk Telekom müdürlüğüne gittim okadar kapida sıra bekledim adamin dedi direk şu Türk Telekom dan başka bir firma icin işlem yapimiyoruz burada internet aldınız şirkete bildirin diye cevap aldım. Çalışma var sadece turk net lilere mi var apartmanda digerlerinin turk Telekom olan larin hepsinin interneti var hocam ve destek hatti suan 04/01/2021 randavu oluşturmuş yine ortada kaldik.

1 Beğeni

4 gündür bende net bekliyorum valla

1 Beğeni

Senin internet geldimi hocam