DSL ışığı yanmıyor VAE kapalı!

illaki olur da. eğer senin ankastreye gelen gelen hız iyiyse pek fark etmez. ben 25 metrelik normal 2 li bir telefon kablosuyla 94 mbps alıyorum. ama yinede sen bilirsin. ekonomik durumun varsa yenileyebilirsin. hiç yoktan iyidir.

1 Beğeni

önce bir vdsl ye kavuş hızından memnun olmazsan sonra cat kablo çektir bence. acele etme.

1 Beğeni

Evet bende öyle düşünüyorum. İlk önce vdsl bağlantı yapılsın eğer hızdan memnun kalmazsam dediğinizi yapacağım. Bende ev telefonu yok o dediğiniz telefon kablosunu galiba yapamam ama normal cat6 kablo çektiririm duruma göre.

1 Beğeni

bende de ev telefonu yok. telefon kablosu illaki telefon için gerekmez. sonuçta o kabloda dsl işini görür. demek istediğim en basit bir telefon kablosu bile işinizi görür. ama siz yinede içiniz rahat olsun, cat çekin. :slight_smile:

1 Beğeni

Vdsl bağlandıktan sonra cat çekme işlemlerini başlatıcam. Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim.

1 Beğeni

Dolap aktif olmamış ara ara altyapı sorgulama yapın. Vdsl görününce vae geçiş talep ediniz.

1 Beğeni

@Murat042 Abi merhaba, sokağımda adresleri sorguladığımda 50megabit internet alabildiklerini görüyorum fakat extranet veya millenicom’dan altyapı sorgulama yapınca bir sonuca ulaşamıyorum önceden ulaşabiliyordum. Acaba gelmiş olabilir mi? çünkü yan binamdakilerin internetlerini 50 megabit gösteriyor.

@yuce bakabilir misin abi

cat 6 herzaman faydalidir