DSL ışığı yanmıyor Atlak Olabilir

DSL ışığım yanmıyor. Fiziksel hat açık gözüküyor. Fişi çekiyorum yine açık. Arada bir kapalı olduğunu gösteriyor. Defalarca iş emri aldılar ancak sorunu çözemediler. En son turknetten geldiler ve sorunun bende olmadığına ikna oldular. Müşteri hizmetlerinden davut bey zaten ikna olmuştu da turktelekoma kanıtlamış olduk. Bu sorun daha önce de yaşandı. Çok belli atlak var portlarda sorun var. Niye yapmıyorsunuz ki?

Ya arkadaş. TurkNeti anlıyorum altyapı onların değil bu turktelekom niye bunu yapıyor? Şu an turktelekoma geçsem anında internetim gelirdi. Hak yiyorlar hak… Nasıl düzelir bu? İşimden gücümden oldum şu zor zamanda para kaybediyorum her geçen gün. Elim kolum da bağlı…

3 Beğeni

Arıza kaydınıza istinaden iş emri verildi ise Telekom a 1-2 gün içinde çözülür

1 Beğeni

5 dakikada TT KAYNAKLI Sorun yok diye dönüş de yapabilirler.

Santrale dalicam bugün rüşvet teklif edicem gerekirse :joy:

  1. İş emri verildi çözüm olmadı az önce bölge müdürlüğünden geldim

Ben daldım :smiley: bölge müdürlüğüne gittim yardımcı olmaya çalıştılar gibi. Santralden birini aradı. Sürekli müşteri kaynaklı problem yazmışlar neyseki turknetten ekip geldi pazar günü ve sorunun bende olmadığını onayladı. O rapora göre bir hanımefendi ilgilendi. Turktelekomdan ekip gelecekmiş bugün yarın bakalım çözülecek mi :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Ben dalamadım santral kapalıydı:))))))

3 Beğeni