Dsl ışığı sabah gidip akşam geliyor

23 Mart tarihinde TurkNet abonesi oldum 2 nisana kadar bir sorun yoktu 2 Nisan’da dsl ışığı söndü destek kaydı açtım sorun var bakicak türk Telekom denildi ilk 10 gün sabah gidip aksam geliyordu sonra 10 gün kadar hiç gelmedi son 1 haftadır yine aynı şekilde hata veriyor sabah gidiyo aksam geliyor gerekli kontrolleri yapması için TurkNet ekibi geldi ankastrede internet yok denildi sorun TT kaynaklı dedi ama türk Telekom ekipleri gelip bakmadan direk müşteri kaynaklı diyor ve bu 2. Ay olacak böyle devam ediyor benim ne yapmam gerek cikmazdayim böyle giderse aboneliğimi sonlandiracagim.
Müşteri numaram1615317
IMG_20200423_123745|375x500

1 Beğeni

Düzenli bir şekilde sabah gidip akşam mı geliyor ? Şuan geldi ise hat değerlerinizi atabilirmisiniz ?

1 Beğeni

Suan böyle ama her geri geldiğinde ufakta olsa değişiyor

Buda olmadigi zamanki degeler

İlgili birime ilettim. Bana bilgi geldikçe size aktaracağım. :upside_down_face:

Çok teşekkür ederim benim yapabileceğim bişey varmı acaba beklemekten başka :joy:

Beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey görünmüyor :blush:

2 Beğeni

[Resim kaldırıldı]

Saat 09:42 internetim tekrar kesildi şuan

Twitter dan TT müşteri hizmetlerine ulaştım aradılar bilgilerimi alıp müdürlüğe soralım dediler 3-4 saat sonra tekrar aradılar ekiplerin sorun için gelip baktığını TT kaynaklı olmadığını iç tesisatta sorun olduğunu söyledi ama sorun şu ki iç tesisatı TurkNet ekibi kurdu modemi de ankastreye baktılar internet olmadigini da söylediler ben TT ye iletmeme rağmen tesisatçı çağırın diyip durdular ben ne yapicam bunlarla😂

Adresinize yerinde destek ekibi isteyebilirsiniz eğer sorun sizden kaynaklıysa 100₺ ücret alırlar sorun sizden kaynaklı değilse ücretsiz.

1 Beğeni

@HKN etiketleme problemi olabilir mi?Tipik saha ekibi özellikleri

@HKN ilk gönderiyi açtığım mesajdaki teknik destek formu zaten TurkNet ekibi geldi @ModeratriX
Eğer öyle olsa günün yarısında da olsa gelirmiki🤔

Ayriyeten çevir sesi yok diye kayıt açın

Destek ekibi için beni daha önce aradılar 99 TL bedeli var dediler kabul ettim bana turknetten geldiklerini söylediler zaten 1 kişiydi bide çeviri sesi yok diye kayıt açtım interenet arza kaydıyla beraber bakılıyor diye kapatillar

@Hakan.Yildirim bir cevap alamadinizmi acaba ekiplerden

Hatta atlak olma ihtimali de olabilir. Teknik personelin kontrolü sonrası ancak belli olabilir.

Atlak ne onu biraz açabilir misiniz acaba bu arada 4 gündür hiç gelmedi dsl ışığı

Atlak olduğunda sizin kabloların bir ayağı farklı bir abonenin hattı ile aynı yere bağlanmış diyebiliriz. O abone internet kullanmaya başladığında sizin hattınız devre dışı kalır yada hızı düşer. Yada tam tersi. Bunu ancak saha ekibi kontrol ederek görebilir. Hâlâ kaydınıza dönüş olmadı mı?

Kaydına dönüş oldu yine TT ekipleri gelip bakicakmis da onlar da gelip binaya bakmadan sorun yok diyolar kaydı kapatıyorlar zaten 4 gündür hic gelmiyordu şuan tekrar geldi sanırım yarın tekrar gidicek abone olduğumdan beri böyle çünkü

[Resim kaldırıldı]

Her zamanki gibi gece gelip gündüz tekrar gitti sizce bu normalmi