Dsl internet problemi

Merhaba, modem üzerinde dsl ve internet ışıkları yanmıyor. Online işlemler üzerinden destek kaydım var ama 1 ayı geçti hala sorun çözülmedi. Defalarca altyapı kontrolleri için ekipler yönlendirildi fakat her defasında altyapı sorunu yoktur denildi. İnternet sorunumuz giderilmedi. Teknik bilgiler kısmında aşağıdaki bilgiler yazıyor. Kontrol için ekiplerin gelmesini bekliyorum ama hala ses yok. Yardımınızı rica ediyoruz.

1 Beğeni

Melis Hanım, merhaba ne zaman abone oldunuz acaba ? Abone olduğunuzdan bu yana mi bu sorunu yaşıyorsunuz ?

Yaklaşık 2 senedir sorunsuz kullanıyorduk. Pandemi dolayısıyla bu yaz sonu kapattık. Sonra tekrar açma kararı verdik. Açıldıktan 1 hafta sonra internet gitti.

Anladım Melis Hanım, müşteri numaranızı ve mevcutta bu konu ile ilgili destek kaydınız varsa, deste kaydı numaranızı benimle paylaşır mısınız ? İlgili ekiplere iletip sorununuzun hızlı bir şekilde çözülmesi için size yardımcı olmaya çalışayım.

Melis Hanım, ben müşteri numaranızı ilgili ekibe ilettim inşallah en kısa sürede mağduriyetiniz çözüme ulaşır. Şu anda beklemekten başka yapmanız gereken bir şey bulunmuyor çünkü sorun sizinle ilgili değil. İyi günler dilerim.

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Ben Teşekkür ederim Melis Hanım, iyi günler dilerim.

29 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.