Dowland ve uploadım çok düşük

15.01.2022 19.01.2022 ve bugün 24.01.2022 tarihinde 3 kez destek kaydı attım dowland ve upload hızım çok düşük kablolu internet kullanıyorum daha önceki teslerde 82 dowland 7.55 upload görürken şimdi 20 dowland 5 upload görüyorum lütfen bu konu hakkında artık yardımcı olurmusunuz

1 Beğeni

Modemi resetleyip tekrar kurulum yapmayı denediniz mi ? Şuan hat değerleriniz de ilginç farklılıklar var. Değerleri düzgün göstermediğini düşünüyorum.

hayır denemedim hat değerli niye böyle peki bir sebebi varmıdır kablolu internet kullanıyorum

Farklı bir modem ile deneme şansınız var mı?

Giden değer de ulaşılabilir hızın bu kadar gözükmesi çok garip. Baran arkadaşıma katılıyorum. Farklı bir modem var ise bir deneyin. Yoksa modemi resetleyip tekrar temiz kurulum yapmayı deneyin. Sorun düzelmez ise hızlıca OİM üzerin den destek kaydı açın.

hayır maalesef evde tek modem airtes 5760 modemini kullanıyorum

tamam deneyim tekrar yazıcağım

1 Beğeni

Bekliyor olacağız. (20karakter)

Arka planda gerekli işlem sağlandı hattınızı yeniden kontrol eder misiniz?

internet testi yaptım ama pek fark etmedi hala oyunlarda pingim çıkıyor aşırı derecede

Modem hat değerleriniz çok dengesiz gözüküyor. Arka planda yetkili ekibe iletmiştik. Sanırım müdahale yapılmış. Modemi kapatıp açtığınız da tekrar dan değerleriniz kötüleşiyorsa modem problemli gözüküyor maalesef :frowning:

1 Beğeni

benim aklımda bazı modem modelleri ama bilisunuzki kur dan dolayı hepsinin fiyatı arttı buraya resim yüklesem bakabilirmisiniz

1 Beğeni

Benim size önerim, uygun fiyat aralığın da Keenetic Omni önerebilirim… 5ghz desteği istiyorsanız Keenetic Extra önerebilirim.

pek 5 ghz kullanmıyorum evimde çok fazla duvar var ve modem ile aramda apartman boşluğu var
:smiley:

Ozaman size keenetic omni önermiyeyim. O kadar mesafe den çekim sorunu yaşama ihtimaliniz olabilir. Asus ac51, vr2100 veya vr400 v3 tarzı modelleri inceleyebilirsiniz.

sizce keenetic omni mi yoksa türnketin önerdiği modem mi ?

@CK_LasT sen ne düşünüyorsun ?

yani ailem genellikle salonda ben odamda oyun oynuyorum herkes modemin olduğu odada salonda oturuyor ondan 5 ghz kullanmıyoruz

1 Beğeni

Çok wifi kullanılan bir yerse sıkıntı yarata biliyor. Daha iyi çeksin daha yüksek hız vermesini istiyorsan. Maliyete bakıyor. 2.4 g’nin bile 60 MB verdiği modemlerden bir kaç tanesini saydı @MehdiUygun bey.