Dört gündür internet yok

dört gün önce internet kesildi. modemde dsl ve internet ışığı yanmıyor. TurkNet’e destek kaydı oluşturduk ve ilk gün için aktif sinyal olmadığını ve saha ekipleri bölgedeki bağlantı noktalarını kontrol edecek dendi. iki gün sonra hatta yazılımsal bir problem olduğunu söylediler ve aynı gün içerisinde arayıp yazılım güncellemesi olduğunu ve yaklaşık kırk beş dakika sonra modemi resetlememizi söylediler ve sorun çözülmedi. dört gündür sadece türk telekom ile iletişim halindeyiz, ilgileniyoruz vs. diyorlar. evden çalıştığım için gerçekten çok zorlanıyorum. lütfen yardımcı olur musunuz

Çok benzer bir sorun yaşıyorum bana da Türk Telekom falan deyip geçiştirdiler. TurkNet’ten çözüm üretebileceklerine dair hiç ümidim kalmadı. En son şu oldu: Arandım “ekiplerle iletişim kurup hemen dönücem” dendi, 1 gün oldu dönüş yapan yok, hayali ekiplerle, hayali çözümler üretiyor gibi gözüküyor artık. Ve 2 komşumda da yakın tarihlerde internetim bağlandı onlar takır takır kullanıyor ben 1 haftadır internetsizim.

@iagky Selamlar, yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesi için uzmanımıza önceliğini ilettim. Uzmanımız ekiplerden bilgi alarak sizinle iletişime geçecektir. Sorunu en kısa süre içerisinde çözüme ulaştıracağız. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın :pray:

@impiyu Selam, oluşturduğunuz konu üzerinden yanıt verdim. Ekiplerden güncel bilgi alır almaz sizinle paylaşacağım :pray:

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.