DNS problemi

Yaklaşık 8 aydır TurkNet kullanıcısıyım ve 8 aydır DNS problemi yaşıyorum. Defalarca arıza kaydı açmama rağmen,hatta gelen arkadaşların modem,fiber kutusu kablolar dahi değiştirilmesine rağmen hala çözülemedi. Bu problemi çözmek bu kadar zor mu? Çok farklı mercilere şikayet mi etmek gerekiyor sorunlarımızla muhattap bulup çözmek için tam 8 aydır boşuna fatura ödüyorum kendi evimde cep telefonu internetimi kullanıyorum.

Problem hakkında da detay verebilir misiniz biraz ?

Problem DNS ise, değiştirin gitsin o zaman. Değiştirince düzelmiyorsa problem DNS değildir demek

Merhaba

Destek kaydınız açık mı ?

Dns değiştirmeyi de denedim sunucu kaynaklı olabilir.

Destek kaydım açık şuan

Sorunu detaylı yazsanız…

Bu iş baya uzun sürdüğü için destek no @EFG mesaj olarak atarsanız. Kontrol sağlaması için bakacaktır.

Hocam sorun şu ki modem de dahil olmak üzere neredeyse herşeyi değiştirmemiz rağmen İnternete bağlı gözüktüğü halde bir Web sayfasını açmak yada her hangi bir oyuna bağlanmak için çok uzun süre bekliyorum.

Gigafiber hizmeti değilse sorun da 8 aydır çözülemedi ise iptal ettirip farklı iss üzerinden hizmet alma yoluna gidin diyebilirim. Zaten yapılabilecek şeyleri yapmışsınız.

bu aralar çok sık işe yarıyor bu yöntem ama modem ayarlarından ipv6 özelliğini devre dışı bırakıp sadece ipv4 ayarına almayı denediniz mi?

1 Beğeni

Denemedim hocam deneyip yazacağım. Teşekkürler.

1 Beğeni

Herhangi bir değişiklik olmadı hocam