Digitürk satışı

bu numaradan arayıp digitürk satmaya çalışıyorlar TurkNet te böyle bir şey varmı

Yok. Engelleyin gitsin

1 Beğeni

Ben engelledim zaten goksel hocam ama herkesi arıyorlarmış takip ettigim kadarı ile

Evet ara ara bu sözde pazarlama şirketleri ISS lerin isimlerini kullanarak müşteri toplamaya çalışıyorlar. TC kimlik numaralarının bile darkweb te olduğu bir ortamda bu gibi şeyler artık çok normal geliyor. İyi ki trucaller kullanıyorum :neutral_face::face_with_hand_over_mouth:

Valla baya baya TurkNet yetkilisi gibi konuştu hatta dün kapattıgım destek kaydından bile haberi var o konuda da tekrar aranacagımı söyledi açıkcası beni turknetten aradıgına da inandırdı diyebilirim

Yok artık. TurkNet’in buna bir çare bulması lazım yoksa çoğu insanın başı yanabilir.

Digitürk dün kapattıgım destek kaydını nereden biliyor ben hala oradayım

Merhaba, şu an TurkNet’in Digiturk ile bir anlaşması bulunmamaktadır. Böyle aramalara,mesajlara itibar etmeyiniz. Eğer bir anlaşma olur ise TurkNet bunu sosyal medya ve diğer yerlerden duyuracaktır.

Destek kaydı için Telekom a iş emri verilmiş miydi? Bunu biliyor musunuz?

Verilmişti eminim hatta en az iki yada üç kez saolsun rozalin.A diye bir bayan üç kez hiç üşenmeden kapattı normal diyerek

Telekom a iş emri verildiğinde Telekom un arıza sorgu sayfasında abone bilgileri iletişim numaraları açık açık yer alıyor. Telekom da ki iş emirlerini paylaşmıyorlar ise. Nereden öğrenmiş olabilirler arıza kaydının kapanmış yada açık olduğunu çok enteresan

Hatta konu ile ilgili teknik birimimiz sizi tekrar arayacak dediler numarayı kayıt ettim tekrar atarlarsa ki sanmıyorum digitürküm var çünkü ses kaydını alır size atarım

1 Beğeni

Tahmin yürütmüş olabilirler tekrar aranma konusunda. Bir seçenek daha var aslında. Açtığınız destek kaydı ne ile ilgiliydi?

Hızımı yükseltilmesi ni talep etmiştim siz kapat dediniz diye kapattım dün

Profil değişikliği ile ilgili ise yani tarife değişikliği ile ilgili ise çoğu şirket bu tarife işlemlerini aracı firmalara yaptırır. TurkNet yanlış hatırlamıyorsam tempo iletişim ile çalışıyor. Bu firma üzerinden de erişim sağlamış olabilirler. Bahsettiğiniz numara ile ilgili şikayet var sitesinde böyle bir şikayet var https://www.sikayetvar.com/digiturk/digiturk-ve-vodafonenin-ortak-yaniltmasi

Ve yine aynı konu ile ilgili DH üzerinden bir başlık açılmış Türknet bilgilerimizi kimlerle paylaşıyor

Profille ilgili degil Göksel hocam hattım 81mbps kadar destekliyor turknette 75lik paketteyim kullanabildigim hız 61 max63 1.5 aydır 70mp çıkarırmısınız diyorum önce hızınız düşük diyorlar iki gün sonra bilmem kaç saattir 70mp kuşşammaktasınız diyorlar teknik bilgiler kısmından sabitledikleri 65mp ekran görüntüsü de alıp gönderiyorum yine istedikleri gibi 15dk ara ile hız testini de yapıp gönderiyorum sonuç yine nafile ne zaman rozalin.a isimli bayana bu destek kaydı düşse hep aynı sonuçla kaydı kapatıyor aslında güzel bir rekabet halindeydik o kapatıyordu ben açıyordum ama siz dün öyle söyleyince ben bırakmak durumunun da kaldım

İyi yapmışsınız kaydı kapatmak ile çünkü benim stabil 40 mbps alan hattımı 50 yapmak istemem ile birlikte hızım bugün 5 lere kadar düşmüştü. Sanırım bulunduğum bölgede çalışma vardı. Bir saat öncesinde normal sayabileceğimiz hıza döndü fakat hala dalgalı bir şekilde devam ediyor. 24 bazen 38 bazen 35 bir defa 41 gördüm maşallah demeye korktum. Zira maşallah dediğimiz 3 gün yaşıyor. :rofl: Upload ise hala 4.99 Konumuza dönecek olursak tempo çağrı merkezinin referans listesinde TurkNet yok fakat Digitürk ve Vodafone var. Büyük ihtimalle buradan alıyorlar numaraları https://www.tempocagri.com/referanslarimiz.html

Açıkcası çok profesyonelce bir sahtekarlık içerisindeler belliki iyi çalışmışlar

ben bu olayı 2017 yılında yaşadım ilk defa hattımla ilgili arıza kaydı açtım akabinde telekom için aradılar sıklıkla sonra kesildi tekrar arıza kaydı açtım 2018 yılında telekom için tekrar aramaya başladılar tüm bilgilerimi söyleyip kampanya geçişi yapalım diyerek.bu olayları türknetle paylaştım kayıt açarak.aboneliğim süresince 2 kere arıza kaydı açtım geçmiş yıllarda 2 sindede telekomdam arandım kampanya için

1 Beğeni