Dıgıturk dolandırıcılığı

Merhaba, 28.08.2021 tarihinde bir numaradan’Turknet’ adi altinda arandim. Bana mevcut paket bilgilerimi, ne kadar odedidigimi, adresimi, telefonumu ve kesinti yasadigim saatleri gunleri soylediler. Faturam 95 tl ye yukseldigi icin ozur mahiyetinde yeni bir kampanyalari oldugunu soylediler. 50 tl 35 mbit olan internetimi 50 mbite yukseltip yaninda 39 liraya da aile paketi ve sectigim bir takimin macini sezon sonuna kadar izleyebilecegim soylendi. Cok cazip geldi fakat kuskulandim. adres kisminda bir yeri yanlis soylemislerdi. Kapattiklarinda digiturk arayacagini soylediler ve kapattilar. digiturk arayip 39 liralik kampanyayi teyid etti. 89 liraya 50mit sinirsiz internet ve digiturk paketi. turkneti aradim, boyle bir paketleri olmadigini soylediler. Digiturku aradim boyle bir anlasmalari olmadigini soylediler. Fakat sistemlerine tanimlanmis bir kurulum oldugunu soyledi. Dizi paketi (en dandik paket) tanimlanmis. Kuruluma gelinecekmis. Anlattim iptal ettiler. 20 dakika sonra (balikesir edremitte oturuyorum) edremit digiturk servisi beni aradi kurulum yapmak icin gelecegiz diye aradi. olayi anlatirken kisa kestiler. Tamam iptal ediyoruz dediler.

Simdi ben teknoljinin ve satisin icinde olan biri olarak neredeyse kaniyordum bunlara. Siz de dikkatli olun arkadaslar. Turknet belki verimizi paylasmiyor guvene aliyor ama bayiler bu verileri satiyor bence. Yoksa adam hattimin durumunu kesintisini nereden gorsun? Lutfen bu konu hakkinda onlem alinsin. Bircok kisinin cani yanmis.

1 Beğeni

Beni arayan numaralar: 0850 480 33 42 - 0212 920 05 36

1 Beğeni

08505202123-02129200274-02129445969 beni bu numaralar aradı hafta içi saat 11:30 dan sonra başlıyorlar

1 Beğeni

Bu numara da aramaya başladı

1 Beğeni