Digitürk dolandırıcı

3 4 gün önce beni türknettem aradıklarını söyleyen Şeyma adında bir kadın aradı tarifenin yalın internete geçişi yüzünden 114 TL ye yükseleceği bunun yerine Digitürk ile birlikte kullanıma kampanya olduğunu sizin adınıza sosyal medya üzerinden başvuru yapılacağını bunun dışında başka bilgi istemediğini söylediler bu şekilde hızlıca anlatıp olayı kapatmaya çalıştılar Ve basardilarda sabah saatlerinde arayıp uykulu halimden faydalandilar. Dediklerine göre İnternet ve Digitürk ile birlikte 99 TL odeyecekmisim. Aradım böyle birşey yok dediler Digitürk un yararına olan birşey bu bu olaylardan haberi olmadığını sanmıyorum. Yarın iptal ettiricem cayma bedeli odeyecekmisim. Numarasi bu telefonumda ses kaydetme özelliği mevcut o yüzden ses kaydida duruyor 0216 205 0911 numaradan aradılar. … Allah’a havale ediyorum

1 Beğeni

Merhaba verdiğiniz numara ile yetkililer ilgilenecektir @EFG @CKLasT @Baran

Numarayı arka planda ilgili birime iletiyorum bu tarz arayanlara itibar etmeyiniz. TurkNet yalnızca internet / internet + sabit hat hizmeti vermektedir. Aşağıda eklemiş olduğum numaralar harici TurkNet sizinle iletişime geçmez.

1 Beğeni

Teşekkür ederim umarım daha fazla kimseye yaptiramazlar bunu

02129200192
Beni aradı . Digitürklen beraber internet 100tl
dediler.

Öyle birşey yok tamamen dolandırıcılık