Diğer işlemler için arıza kaydı oluşturmak

Kayıt oluşturmuştum fakat konu uygun değil diye diğer konular için kayıt oluşturun deniyor. Diğer başlığını bir türlü bulamadım. Nereden kayıt açtırmam lazım?

İnternet arıza varsa o bölümde olan konuya mesela.

Oradan da kategorisi yanlış diye cevap vermezlerse diye çekiniyorum. 10 gün olmuş felen cevaba bakın. Kategori yanlışsa ilgili birime yönlendirmek çok mu güç anlam veremiyorum.

1 Beğeni

Hangi konu üzerinde kayıt oluşturmak istiyorsunuz? Yardımcı olmaya çalışabilirim.

Kendi dairemde aboneliğim var. Babam üst katta ikamet ediyor. Engelli raporunu kendi aboneliğimde kullanmak istiyorum. Mümkün mü değil mi? Konu bu hocam.

Belgelerim kısmından ‘‘Yüklemek istediğiniz belge türünü seçiniz’’ kısmndan ‘‘Engell evrağı sağlık raporu’’ olarak yükleyin. Ticket sistemi ona göre otomatik kayıt oluşturabileceğini düşünüyorum.

2 Beğeni

O menüyü biliyorum lakin sormadan yükleyip şayet böyle bir işlem olmuyorsa kimsenin vaktini istemsizce almak istemediğim için yüklemedim. Olmazsa öyle yapayım. Teşekkürler.

1 Beğeni

Belgeleri yükleyip fatura yada ona yakın mali başlıkların birinin altından açın kaydınızı.

1 Beğeni

Deneyeyim. Teşekkürler.

1 Beğeni