Destek kaydından sonra uploadım 16 den 8 e düştü

Bugün ipv6 yı kapatmak için destek kaydı açtım, çalışan arkadaş ipv6 yı kapattı. o sırada 16 olan uploadım, 8 e düştü tekrar destek kaydı açtığımda, hattımın 16 destekleyemiyeceğini söyledi fakat 1 saat önce 16 kullanıyordum zaten. bana hiçbir şey yapamayacığ söyledi. karşı komşum ile aynı zamanda 16 ya yükselmişti komşum 16 olarak kullanmaya devam ediyor.

Upload’ım 16 Ya çıktığı günkü hat değerlerim

iPv6 kapattıktan sonra 8 e düşen değerlerim
fdsfdsfsdfsdfsd

Aynı Saha dolabından hizmet aldığım. Aynı modemi kullandığım Türknetli arkadaşımın güncel hat değerleri.
Adsız654654

@alperenatici @ModeratriX

1 Beğeni

Aynı sorunu yaşadım ve gerekli kontrolleri sağlamaktayız geri dönüşünde bulundular. Hala cevap beklemekteyim bende.

Selamlar @Efe, forum profilinizde müşteri numaranız bulunmuyor. Bu sebeple hizmetinize ulaşamadım. Ekledikten sonra bilgi verirseniz sevinirim.

Alperen Bey destek kaydım ile ilgilenebilirseniz sevinirim. Konu sahibi ile aynı sorunu yaşamaktayım güncel olarak.

1170506 buyurun

Sorun çözülmezse bir sonraki ay tekrar kayıt açtırırsınız. Upload güncellemeleri sistematik olarak henüz tam tamamlanmadığı için yükseltilemeyebilir.

bende aynı sorunu yaşamaktayım yardımcı olur musunuz?

1764510

Benim dev bir kaç gün önce 15’in altna düştü. Turk.net kendilerinde sorun olmadığın, iç hatlarda veta Telekomda sorun olduğunu bildirdi. 1 gün boyunca kesintilerden sonra düzeldi. Hız 55 şu sıralar.

Sürecinizi 63219374 numaralı kayıt üzerinden takip ediyorum.

Upload hızlarıyla ilgili artış süreci devam ediyor. Şu anda upload hızı yükselmeyen - yükselen tekrar düşen kullanıcılarımızın ilerleyen aylarda upload hızları sistem tarafından güncellenecek.