Destek kaydi açamama sorunu | akşamlari hiz sorunu tekrardan başladi konumsal sorun

Ekran görüntüsü 2020-11-21 214553

Hizmetim açık, 100 mbps kullanıyorum. Bursa/Yıldırım konumundaki bütün kullanıcılarda yaşanan akşam hız düşmesi aslında bugüne kadar düzelmişti fakat bugün itibariyle 1 hafta aradan sonra tekrardan başladı. bunun içinde destek kaydı oluşturmak istiyorum fakat sistem izin vermiyor.

Ben sokağa çıkma yasağı ile bağdaştırıyorum bu olayı bölgesel yoğunluk kaynaklı olabilir

1 Beğeni

Kesinlikle alakası yok. Fark bu kadar olamaz. Şuanda benim buraya açtığım konu da sistemsel bir hatadır. Bunun için yetkililerden yanıt almam daha güzel olacağını düşünüyorum @EFG

Bu garip bir durum devam ediyor mu sorun devam ediyor mu?

Genel sistemsel bir sorun sanırım. Dün ben de kontrol ettiğimde bu şekildeydi teknik bilgiler, ama internetim vardı hızını kontrol etmek için girmiştim akşamları bazen düşüyor çünkü

Bencede kurumsal sorun 2 gündür bendede sıkıntı çıkarmaya başladı… 35 mbs stabil gelen internet şu sıralar akşamları 8-10 mbs arası gelmeye başladı… Sıkıntı ne zaman giderilecek??

1 Beğeni

Son 2 gundur bende de sorun olmaya başladı. Zira 75-80 mbps olan indirme hızım 10-13 mbps ye düşüp 20ms olan gecikme 60-70 lere cikiyor 2 gundur saat 19 dan sonra. Konum Gemlik

1 Beğeni

VAE’ye geçtim geçeli teknik bilgiler bu şekilde, hali hazırda VAE’ye geçişle ilgili destek kaydım olduğu için hiç denemedim açmayı şimdi sorun olduğu için açmaya kalktım destek kaydıda açamıyorum bildiğin TurkNet beni müşterilikten attı gibi bir şey oldu ;(

Açık destek kaydınız varsa oradan da iletebilirsiniz.

Gemlik’in neresinde oluyor acaba? Bende Gemlik’de oturuyorum ben böyle durumlarla karşılaşmadım hiç :slight_smile:

Eşref Dinçer hocam. Dereboyu furpa marketin hemen arkası.

1 Beğeni

Siz neredesiniz acaba?

1 Beğeni

1 Beğeni

Pembe Köşk Düğün salonunun arkasında oturuyorum bende. 75 Down 8 Up alıyorum sabahlara kadar iş yapıyorum kesinti yada düşme yaşamadım daha. Düzce ofis de yine kesinti olmuyor orası yapa ama genelde hiç kesilmiyor :sweat_smile:

Valla hocam son iki güne kadar bende çok memnundum lakin 2 gündür saat 19 dan sonra berbat hale geliyor.

Aynı sorun var ve bu soruna sanırım saturasyon sorunu deniyor.
Dün destek kaydı açtım sabah sorununuz çözülmüş sanırım kesinti yok diyorlar. Hız düştüğü saatlerde 15 dakika da bir test yapıp atın diyorlar.
Bakalım 15 dakika da bir test yapıp destek kaydına yazacağım.
Anlık durum bu:

Hocam ben attım bakalım ne diyecekler. Adamlar trafiğin en düşük olduğu saatlerde dönüş yapıyor. Sorun yok diyor.

açık destek kaydım yok şuanda

çözüm alacak noktam yok ne yapayim şimdi ben

SORUN DEVAM EDIYOR NEREYE İLETTİNİZ ACABA?