D-Link DSL-224 IPv6 destekliyor mu?

ipv6 açmak isterseniz talep ettikten sonra pppoe dual stack seçin ardından yapamazsanız burada ekran görüntüsü paylaşıp yardım isteyebilirsiniz

Bende henüz talepte bulunmadım. Ancak arayüzünüz farklı gibi geldi bana hangi sürümü kullanıyorsunuz? Ben şuan 3.0.8’deyim

Ben de 3.0.8’deyim. Bu ekran görüntüsünü attığım sayfayı açmak için WAN altında yeni bir bağlantı oluşturmak için “+” ya tıklamanız lazım. O zaman karşınıza bu menü geliyor. Oradan PPPOE dual stack seçin demiş arkadaş. O şekilde ipv4 alabildim ama ipv6 alamadım. İlla TurkNet 'e talep oluşturmak lazım anladığım kadarı ile. Murphy der ki, “bozuk değilse tamir etme”. O yüzden şimdilik kalsın. ipv6’ya giderken evdeki ipv4’den de olmayalım :slight_smile:

1 Beğeni

Haklısınız :joy: Bu konuşmalar iyi oldu bu modem hakkında pek bilgi yok internette eminim arayan birilerine yardımcı olacaktır :+1: :sweat_smile:

ipv6nin çalışması 1 kaç gün sürüyormuş bu doğru mu?

Atama yapıldığı an modem ayarlarınız doğruysa kullanabilmeye başlamanız lazım neden birkaç gün sürsün ki

1 Beğeni

Arkadaşın aktifleşti ip görünüyor. türknetin kendi modeli olduğu halde şu an internet bağlantısı yok diyor ağ bağlantılarında :smiley:

IPv6 başvurusu icin ne yapmak gerekiyor

Destek kaydı açıp ipv6 talep edin atama yapıyorlar.

3625 modeli mi 8625 mi?

vmg3625-t50 modeli kullanıyor.

Yaptım modem aylarıda tamam bu IPv6 olmadı ama

1 Beğeni

Destek kaydı ile tanımlattınız mı ?

Aynen hepsini yaptım kablo üzerinden bağlanmıyorum Wi-Fi ile bağlanıyorum

DSL-224 mü modeminiz ben henüz tanımlatmadım

Ayarları yaptıktan sonra modemi kapatıp açmayı denediniz mi?

Sizin ipv6 ne oldu çözüldü mü ?

Hayır hiç üstüne gitmedim