CRC Hataları Hakkında

Bundan 1 hafta önce 300k civarı crc aldığım için konu açmıştım. Şuan aynı hat ile 2,8 milyon crc alıyorum. Aynı hat aynı kablo her şeyim aynı. Yardımcı olur musunuz?
@EFG @Ugur.Aydogan
Ekran Alıntısı

aynı sorun bana fec olarak yansıyor 17.30 ve 20.00 da bi anda 30 ile 50 bin arası fec yazıyor modem konuyu @EFG takip ediyor çözüm bulunca eminim yardim eder

Merhaba, ben CRC ve FEc hataları için ilgili ekiplerimize kontrol etmeleri adına bilgi vermiştirm. Şu an incelemeler devam ediyor ancak DSL modemlerde görülen CRC ve FEC error hataları fiziksel seviyede alınan hatalardır. Lokal kablolarınızda bir sorun yaşanıyor olabilir mi?

Hayır hocam kablolarım korumalı kablolar. İç tesisat tarafında bir sorun olmadığına eminim. 1 tane ek var o da yak 1 konnektör ile yapılmış.

Tamamdır, o zaman biraz daha bekleyelim. Tam olarak işlemler tamamlansın. CRC ve FEC hataları ile ilgili bana özelden yazan tüm kullanıcılarımızın bilgilerini ekip arkadaşlarımla paylaşmıştım. Tüm hizmetler incelensin. Size konu hakkında net bir şey söyleyeceğim, bilgi vereceğim.

Hocam benim anlamadığım fec düzeltilen hatalar ancak bunlar 0 hepsi crc hatası olarak yansıyor.