Çözülemeyen hız sorunu

Tam 4 5 aydir hiz sorunuyla mücadele ediyorum. Evde kullanabildigim hiz 2 - 3 mbps turknetin bana ifadesine göre modeme ulaşan deger 16 mbps. Modem değerlerim aşağıdaki gibi. Şuan tek çarem modeme gelen hızın ekip tarafından ölçülmesi gibi görünüyor. Bireysel musteri olarak yerinde kontrol ekibi için talep oluşturabilir miyim.

Ek olarak hattın kablosunu yenilemeyi düşünüyorum tavsiye edeceğiniz kablo varsa paylaşmanızı rica ederim.

Her türlü yardımınıza tavsiyenize ihtiyacım var.

Sinyal zayıflaması 45 e 31 Ankastre kutuna çakılı olan kablolarınla bir diğer ucu evinde olan kablonun renklerini kontrol ettinmi

Merhaba 2 li telefon kablosu cektirmistim sıfırdan. Cat 6 vs degil. 2 telli normal kablo. Bu durumda kontrol edebilecegim farkli durum mu var?

Merhaba, kablo ve bağlantılarını kontrol ettirin elektrikçi yardımıyla yapabilirsiniz. kablo da sorun yok ise farklı 2 damar kullanın bağlantı da veya bağlantıyı kontrol edin yenileyin. Bu zayıflılığın mesafeden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Kablonuz da sorun olduğu takdir de CAT6 23AWG Nexans, Erse, Reçber markalı kablo kullanmanızı öneririm.

Merhaba bu markalar elektrikcilerde bulunuyor mu genel olarak netten mi siparis vereyim

Elektrikçiler de bulunur. İnternetten de sipariş verebilirsiniz.