Çözülecek gibi gözükmeyen internetsizlik

20 gündür sorun çözüme kavuşmuyor, çaresizce dolanıyorum. TurkNet geldi baktı sizlik tesisatlık bi sıkıntı yok ankastreye gelen hatta kopmalar var türk telekomla iletişime geçicez dedi. Türk teşekom bizlik bi durum yok demiş. Müşteri temsilcisi hergün ilgileniyorum, izliyorum, iletiyorum diye diye 20. Güne geldik faturada ödiycez yakında ama belli ki çözmeden böyle devam edicekler ben çaresizce kalakaldım 12 yıllık aboneliğimi bırakmak hiç istemiyorum. Standart 16-20 mbit olan internet nadiren 8-9 a çıkıyor, genelde 2-3 mbit arasında seyrediyo 10 dk dan uzun süre sanit kalamıyor DSL sönüyo bi geliyo. Müşteri temsilcisi görüyorum kopmaları ilgileniyorum diye hergün farklı kem küm ederek beni oyalıyo. Bilmiyorum belki yardım eli burdan gelebilir mi bi yaziyim dedim

12 yıllık abonelikten söz ediyorum ya portumu alıp başkasına mı sattılar bile geliyo aklıma yakıştıramıyorum 12 yıla ya

Benim tahammül sınırım mantıklı bir açıklama yoksa 3 gündür. Bu süre zarfında sonra feriştahı gelse beni iptalden kimse alıkoyamaz. Sizleri hayretle okuyorum.

Ben de anlayamıyorum. Uzun süredir kullananlar memnunlar. Ama biz yeni gelenlere özellikle böyle yapıyorlar galiba

10 yılı sorunsuzdu zaten, kalabalıklaşınca artık ptlak veriyor :confused: