Farklı Sağlayıcı hakkında

Bu ismi geçen firma hakkında FB gruplarında çok kötü şeyler gördüm, sanırım kurumsallıktan bihaber bir şirket.

bence Türkiyede gerçek anlamda kurumsal denebilecek 2 firma var . Birisi Turk Telekom ve ulusal altyapının sahibi malesef, yönetimi tartışılır fakat şirket yapısı olarak kurumsal bir yapıya sahip diğeride adını zikretmiyim reklam olmasin etik olmaz 2. bir firma. Diğer a-b-c x iss lerin hiç birisi gerçek anlamda tam kurumsal değiller benim için . Hepsinin birbirine kıyasla artı ve eksileri var. Kullanıcıda bu artı ve eksileri kendine göre değerlendirip seçimini yapıyor diye düşünüyorum. Ama sektör kesinlikle olması gerektiği noktada değil ve 2 firma harici diğer firmaların al birini vur ötekine :slight_smile:

1 Beğeni

TurkNet 'te aynı denemediğin için bilmiyor olabilirsin sisteme kayıtlı numarandan arayamıyorsun, hatta bu şikayetteki durumu bende yaşadım. İnternet açılacak diye bekleyip duruyorduk durumu öğrenmek için aramaya çalıştım ulaşılmadı, başka nodan yeni abone gibi aradım öyle ulaştım evrakta 1 harf düzgün değil diye bir daha evrak göndermeniz lazım dediler gönderdik. Ben böyle bir yöntemle ulaşmasam haberde etmeyeceklerdi kim bilir ne kadar bekleyecektim.

Bunu kastetmistim :slight_smile: