Büyük Problem

Merhaba arkadaşlar,

Belki son 6 aydır internette problem yaşamaktayım. İlk aldığım zamanlarda TurkNet online işlemlerde baktığımda daha önceleri 32 mbit alırken şimdi 22 mbite kadar düştü. TurkNet burada problem görmüyor ama burada benim için büyük bir problem var. İlk zamanlarda ki performansı alamıyorum. Yapa kullanıyorum. Türk Telekom tarafında bir değişiklik mi yapildi acaba ? Port değişiklikleri buna sebep olabilir mi ?

Santral yoğunluğu yüzünden olabilir. Kapasite doldukça yani yeni abonelere bağlantı yapıldıkça sizin hızınız düşer. Malum koronadan dolayı senelerdir internet bağlatmayanlar bile çocukların eğitimi uzaktan çalışma gibi nedenlerden dolayı internet bağlatmaya başladılar. Santrale sizden yakın kişiler abonelik başlattıysa hızınızın düşmesi normal diyebiliriz.

2 Beğeni

Halen hızım düşmektedir. Neden olabilir ?

Arayıp dönecek kimse var mı ? Biri beni arasın lütfen TurkNet olarak. Son zamanlarda büyük bir hizmet düşüşü vardır. Ne zaman hizmette kalite sağlanacak bilgi verebilir misiniz ?

tuzla aydinli vdsl bulusmuyor

Öncelikle iç tesisatınızı kontrol ettirin. Eğer ki tesisatta sorun yoksa ve VAE Vdsl altyapınız varsa VAE geçmenizi öneririm.

1 Beğeni

Hocam vae VDSL desteklemiyor. Hat adsl destekliyor. Yapaya geçirdiler 30-32 mbit hiz aldım. Şimdi durum ortada. 2 bina yukarıda 80 mbit Internet gözüküyor. Türk Telekom bizden kaynaklı hata yok diyerekten konuyu kapatıyor…