Bütün binalarda kutu var benim binamda yok

Merhaba yaklaşık 3,5 hafta önce sokağımda kı bütün binalara gigagiber kablosu taktılar sanırım birkaç gün öncede kutu takmışlar fakat benim binama takmadılar yardımcı olursanız sevinirim

TurkNet saha ekibi biraz ilgisiz sanırım hemen işi bitirsek de gitsek modundalar gibi geliyor bana.

Her il ve ilçede ki ekiplerin çalışma planı, programı aynı olmayabiliyor ve bu sebeple bu tarz gecikmeler, yeri geldiğinde beklenenden daha çabuk bir şekil de çözümlenebiliyor. Altyapı yani kablonuz binaya kadar çekildiyse mutlaka takılacaktır…

2 Beğeni

Arkadaş doğru söylüyor ilgi alaka yok 4 aydır gelip optik fiber dağıtım kutusuna kablo takmalarını bekliyorum neyin geçikmesi bu umursamıyorlar herhalde bizi 280 metre ilerimdeki apartmana takmışlar kabloyu zahmet edip geri dönüp 2 dakika yürüseler benim binama ve diğer ilerdeki binayada kablo takılacaktı.

1 Beğeni

Umarım dediğiniz gibi olur okullar açılmadan gelmesini istiyorum okullar açıldıktan sonra bilgisayara bakamayacağım.

şikayetten bağlantı / hizmet kalitesine girerek şikayet belirtin aslen cem beye yazmak ya da söylemek lazım :smiley:

Selamlar, sokağınıza GigaFiber gelmesi güzel bir haber. GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden talep ilettiyseniz ek bir işlem yapmanıza gerek yok. İzin ve prosedürler tamamlandığında iş sırasına göre binanıza da kutu eklenebilir :raising_hand_man:

ne izni prosedürü hocam bütün binalara gigafiber takılmış diyor arkadaş onların binasını es geçmişler,belediye sadece onların eve takılmasın diye mi izin vermemiş :smiley: yoktan yere bekliyor işte adam benim gibi

2 Beğeni

Jax doğru söylüyor belediye benim binama sadece kablolama izni mi verdi bir kişi saha ekibine dese ki şu binaya kutu takmamışsınız gidin takın dese 15 dakikalık iş siz bilgi falan alamaz mısınız özel bir neden falan mı var ? ya da birine söyleseniz de gelip yapsalar.

2 Beğeni

Kesin gıcığın 1isi sizin binaya takılmasına engel olmuş olabilir…

Özel mesaj kutunuzu kontrol eder misiniz? :wave:

2 Beğeni

@TurkNeti_Seviyorum benim mahallemede gelmediler hala Optik fiber dağıtım kutusuna kablo çekmeye bende nedendir bilmiyorum.

gigafiber kutum an itibariyle takılmıştır yardımlarından dolayı Beytullah beye teşekkür ederim.

ulaşabildiyseniz banada söyler misiniz nasıl ulaştığınızı aynı durumu yaşıyorum ben de