Bu paket kaybi kimle alakalı

Bunun cözümu varmi online islemlerden destek kaydi biraktim sorun yok diyorlar

Merhabalar, öncelikle karşılaşmış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Sorununuz ile ilgili bize Online İşlem Merkezimiz üzerinden destek kaydı oluştursanız hattınızı arkadaşlarım detaylı bir şekilde inceleyerek size konu hakkında net bir bilgi vereceklerdir.

Eğer bir çözüme ulaşamazsanız bana oluşturacağınız destek kaydınızın numarasını özel mesaj üzerinden iletin. Ben size elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya ve destek vermeye çalışayım.

1 Beğeni

acaba online işlemler ip adresini öğrenebilirmiyim ping testi için online işlemlere giremiyrum ev interneti ile

Ne gibi bir durum ile karşılaşıyorsunuz? Girememeniz için herhangi bir sorun olmamalı…

Detaylandırabilir misiniz?

Girmeye calisiyorum asiri gec yukleniyor 15 saniyeyi buluyor bazen girmiyor sayfayi yeniliyorum giriyor

Çünkü arka planda uygulamamız ile alakalı yaşanılan bir sorun bulunmuyor :frowning: Siz anlık olarak sorun yaşamış olabilirsiniz. Şu an kontrol ettiğiniz zaman giriş yaparken bir sorun veya hata ile karşılaşıyor musunuz?

Yavaşlık konusunu ben içeriye yazılım ekiplerimize döneyim. Bir incelesinler. Gelişme olursa size yine buradan bilgi veririm.

1 Beğeni

az önce turknetden aradılar bi sorun varmış bir kaç gündür

İsterseniz bana bu durum ile ilgili özel mesaj üzerinden de yazabilirsiniz. Bilginiz olsun.

1 Beğeni