Bu gigafiber kutusu mu?

Merhaba apartmanın dışına böyle bir kutu konulmuş bu TurkNet 'e mi ait

Bölge neresi ?

Çok büyük olasılıkla TurkNet gigafiber altyapısı

İstanbul Gaziosmanpaşa merkez mahallesi

Merhaba

Kutunun üzerinde TurkNet etiketi var sanırım gigafiber.
Alt yapı sorgulayınca çıkıyor mu ?

Malesef daha çıkmıyor bi cadde üzerindeki tüm sokaklara kablo çekilmiş apartmanların da içlerine de kutular konulmuş büyük ihtimal tamamen işleri bittiklerinde toplu bir şekilde aktivasyon için başvuru yaparlar gibime geliyor

Aktif olduğunda geçmeniz için bilgilendireceklerdir.

2 Beğeni

hayırlı olsun güle güle kullanın şimdiden

Teşekkür ederim darısı başınıza​:pray:t3::pray:t3:

TurkNet bu hızla devam ederse 2030 da anca gelir gene de teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

hocam bu kutular neden disarida yagmurdan falan etkilenmiyormu ?

10 yıldır 16mb kullanıyorum hocam valla çok şaşırmıştım ilk gördüğümde elbet bir gün inşallah

Hocam onu ona göre ayarlamışlardır ya bir şey olmaz

olumsuz hava şartlarından etkilenmiyor onlar fiziksel zarar verilmediği sürece pek bişey olmaz

1 Beğeni

valla her geçen gün ümidim azalıyor :slight_smile:

1 Beğeni

@TahaToraman1, önümüzdeki hafta GigaFiber hizmetimizi sizin binanızda aktif hale getirmek için planımızı yaptık. Gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz :slight_smile: Şimdiden yüksek hızlara hazırlıklı olun :star_struck:

1 Beğeni

Hahaha teşekkür ederiim kemerleri şimdiden hazırlayım o zaman iyi günler dilerm

Kemeri muhakkak hazırlayın :star_struck: İyi ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

Bu süreçte desteğe ihtiyacınız olan her an bana özel mesaj üzerinden de ulaşabilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza olduğu gibi size de destek vermeye ve yardımcı olmaya çalışırım.

2 Beğeni

16 mbps den gigafibere mi geçiyorsun ilk başlarda inanamıyacaksın hızına hatta bazı sunucu ve web servisleri gigafiber hızına yetişemşyor :joy::joy:

2 Beğeni