Bir Türlü Yapılamayan Aktivasyon

Merhaba,

x Numaralı aboneliği ben davet ettim. Ancak 30.10.2020 tarihinden bu yana hattı bir türlü aktif edilemedi. Dsl alamadığını binlerce defa belirtti ancak siz TT kaynaklı arıza var diyorsunuz TT de TurkNet kaynaklı arıza var diyor salak saçma bir ikilem arasında gidip geliyoruz sürekli. Bu arızaların yarına kadar titizlikle incelenmesini ve sorunun giderilmesini her ikimiz de ısrarla talep ediyoruz. Bu arızalar yarına kadar giderilmezse ben ve davet ettiğim bütün aboneler hizmetlerini sonlandıracaktır. Destek kayıtlarını inceleyip hem bana hemde belirttiğim abone numarasında ki arkadaşa dönüş yapmanızı ek olarak talep etmekteyim.

Yaşadığınız sorun için üzgünüm ancak burası bir forum, TurkNet çözüm merkezi değil. Arkadaşınız yeni abone mi yoksa başka bir sağlayıcıdan mı geçiş yaptı?

Sorunuza gerekli cevabı verdiğimi düşünüyorum. Dönüş yapmanızı da beklemedim değil açıkçası.

Aktivasyon süresi hakkında bilginiz var değil mi? 30/10/2020 de mi başvuru yaptı arkadaşınız?

@selcuk.sesen size bununla ilgili dönüş yapmış olabilir. Talep edeceğiniz platform burası değil. Online işlem merkezi veya ivr üzerinden iletebilirsiniz talebinizi. Kategoriye cevap verecek olursam. Başlığı açmanız gereken kategori aktivasyon olmalıydı.

Sosyal medya veya bu gibi platformlarda kullanıcılar genellikle yaşadıkları problemleri paylaşırlar. Çok nadir memnuniyet paylaşımları olur.

Diğer yazdıklarınızı da gördüm ancak şuan sadece buna cevap verme gereksinimi duydum. Şöyle aktarayım madem TürkNet yetkilisi olmayan birileri var forum da kendileri bir zahmet açılan mağduriyet konularıyla ilgilenmesinler. Evet 30.10.2020 tarihinde yapıldı başvuru aktivasyon süreci nedir bende arkadaşım da çok iyi biliyor. TürkNet yetkilisiyseniz durumu aktarabilirim detaylı bir şekilde.

Uzun bir çabanın ardından bağlanan internetimizin değerleri iddia ettiklerinden çok daha iyi bu konuda TürkNet’i gerçekten tebrik ederim.

2 Beğeni

15 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.