Bir konu hakkında bilgi almak istiyorum

Arkadaşlar engelli rapor çıkarttık bir şekilde bunu nereye göndereceğim

Henüz müşteri değilseniz abone olurken telefondan yönlendirirler. Eğer müşteriyseniz Online İşlem merkezinden destek kaydı açın konuya ilişkin yönlendirirler. Veya twitter kullanıyorsanız oradan ulaşın.

TurkNet kullanmaktayım zaten olmadı yarın bir arayım konuşayım

Telefonla ulaşamıyorsunuz oradan da destek kaydı bırakabilirsiniz sanırım. Umarım en kısa sürede çözülür :+1: @EFG yardımcı olmaya çalışır size etiketleyeyim

Olmaz ise arama yaptırabilirim sizin dediğiniz gibi yaparım teşekkürler yardımcı olduğunuz için

Merhaba @hgonul

TurkNet online işlemlerde belgeler bölümü var ordan yükleye bilirsiniz.

1 Beğeni

En son yüklediğimde okunmuyor dendi gönderin dediler gönderdik kurye yanlış adrese götürmüş

1 Beğeni

Direk fotoğraf çekerek mi yükledin yoksa yazıcıyla taratarak mı yükledin ?

Telefondan çekip yükledim görünmüyor dendi telefon bazen odaklamıyor

1 Beğeni

Bir daha dener misin yine olmazsa belgeyi kargoyla gönderme online işlemlerden destek kaydı açarak oraya resmi yükle gönder oda olmazsa yetkili arkadaş ilgilenmesi için yazacağım.

1 Beğeni

Nereye göndereceğimi soracağım sadece mng kargoyla ücretsz yollayıp işlemi başlatsnlar

Buna gerek yok android telefon kullanıyor iseniz Google in photo scan uygulaması var onunla ışığı yeterli bir yerde (pencere önünde) fotoğrafını çekip yükleyin. Herhangi bir sorun olmaz…

Photo Scan uygulaması

1 Beğeni

Merhaba @hgonul, OİM üzerinden bize belge yükleme statüsünden evraklarınızı yükleyebilirsiniz. Okunaklı ve net olması durumunda bize yolladığınız belge dikkate alınır ve hızlıca işlemlerinize başlanır.

1 Beğeni

Çekeceğiniz fotoğrafın netliği bizim için çok önemli… Buna dikkat edin yeter. Belgenizi yükledikten sonra isterseniz bana özel mesaj üzerinden de yazabilirsiniz. Ben bu süreçte size destek olmaya çalışırım @hgonul.

1 Beğeni