Bir haftadan fazladır gelişme olmaması

Merhaba,
Başvurumu bu ayın 11 de yaptım ve simdiye kadar mobil uygulamadan 3-4 kere, telefonla arayarak 2 kere dile getirmeme rağmen hicbir sonuç alamadım. Sizi aricaklar diyorlar ama bunca zamandır ne gelen ne de arayan oldu. 1 haftadan fazladır evde internetsiz daha kuryeyinin belgeleri getirmesini bekliyorum.

Merhabalar, aktivasyon süreciniz için özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :raised_hand:t2:

1 Beğeni

Kurye bekleyen arkadaş hiç beklemeyin direk belgeleri isteyerek ücretsiz kargo ile yollayın daha hızlı.

1 Beğeni

merhaba aynı sorun bende de mevcut 2970052data abone numarası ile 14.11.2022 de başvurumuzu yaptık ama 8 gündür beklemedeyim yardımcı olabilir misiniz?

Oimden belgeleri indirin yazdırın gereken yerleri doldurun. Mng kodu var onu alın TurkNet’in sayfasından yollayın 3 gün sonra internetiniz açılır. Pcden girdinde oimde belgeler görünmüyorsa telefondan giriş yapın onda çıkar. Kısacası bekleme hemencecik bunları yapın internete kavuşun.

Selamlar @mucadele, sizin için ekiplerden öncelik talep ettim.

merhaba gerekli belgeleri zaten gönderdik belgelerle ilgili bir sıkıntı yok ekipler interneti bağlamaya gelmiyorlar

Neye geçiş yaptınız acaba? GigaFiber mi?

hayır normal fiber

Gpon falan onları iade ettiniz değil mi?

vodafone dan geçiş yaptım ama bu gidişler bağlanamayacağız heralde

Geri vermediysen onlarla bağlantı kurabilirsin.

vdsl den ilk defa fibere turknetle geçeceğim